Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesneši
Par federāciju
Valde
Shuttle Time
Atbalstītāji
Latvijas Olimpiskā komiteja
Yonex
SIA Ankravs
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
LLU studenti gatavojas LLU 26.Universiādes badmintona turnīram 12.aprīlī

Trešdien, 12.aprīlī notiks LLU Universiādes badmintona turnīrs, kuru, tāpat kā iepriekšējos gados, ar balvām sponsorēs studentu iecienītais muzikālais klubs “Jelgavas krekli”. LLU Universiādes badmintona turnīra rezultāti pirmo reizi tiks iekļauti arī Latvijas badmintona federācijas reitingā.Tāpāt kā iepriekš, visi LLU Universiādes badmintona turnīra dalībnieki saņems ielūgumus uz “Jelgavas krekliem”, bet uzvarētāji saņems papildus ielūgumus un dāvanas no “Jelgavas krekliem”.

>>> Skatīt informāciju par LLU Universiādi

28.03.2017

Lasīt tālāk »
 
Siguldas badmintona klubs sveic kolēģus savā 20 gadu jubilejā

Šajās skaistajās pavasara dienās Siguldas badmintona klubs svin jubileju – 20 gadi. Jā tikai divdesmit, lai gan badmintonu Siguldā sāka spēlēt jau gandrīz 40 gadus atpakaļ un tie cilvēki, kuri vistiešāk saistīti ar Siguldas badmintona kluba dibināšanu un darbību mūsu dienās sanāca kopā aptuveni pirms 25 gadiem. Šinī laikā ar badmintonu Siguldā saskārušies vairāk nekā 500 cilvēku, kuri nodarbojušies vai vēl spēlē badmintonu.

27.03.2017

Lasīt tālāk »
 
1.aprīlī inčukalnā notiks sezonas pēdējais Victor GP posms

Sestdien, 1.aprīlī notiks pēdējais šīs sezonas Victor GP posms. Kā ierasts, tas notiks Inčukalna Sporta kompleksā, kur par kopvērtējumu cīnīsies visās 5 kategorijās (vienspēlēs un dubultspēlēs).

>>> Online pieteikšanās Victor GP interneta lapā

27.03.2017

Lasīt tālāk »
 
2.aprilī sezonas noslēdzošais Babolat turnīrs

Svētdien, 2.aprīlī, Rīga notiks sezonas pēdējais Babolat turnīrs B un C grupās pieagušajiem un jauniešiem B  un C meistarības grupās. Pēdējā posmā pieaugušajiem būs iespēja spēlēt visās 5 kategorijās, tai skaitā arī jauktās dubultspēles, kuras nebija pirmajos posmos. Jauniešu grupās būs tikai vienspēles. Turnīrs notiks jau ierastajā O.Kalpaka Daiļamatu pamatskolas sporta zālē Skrindu ielā 1, Rīgā.

26.03.2017

Lasīt tālāk »
 
“Yonex Latvia International 2017” palielināts dalībnieku skaits

Eiropas badmintona konfederācija ir saskaņojusi un internetā publicējusi “Yonex Latvia International 2017” nolikumu. Latvijā notiekošajā Pasaules reitinga badmintona turnīrā šogad varēs piedalīties vēl vairāk dalībnieku kvalifikācijas turnīrā, kā arī pamatturnīrā varēs piedalīties nevis 24 dubultspēļu pāri, bet gan 32. “Yonex Latvia International” arī šogad notiks jūnija sākumā - no 1. līdz 4.jūnijam, Jelgavas Sporta hallē.

>>> Skatīt “Yonex Latvia International 2017” nolikumu

02.03.2017

Lasīt tālāk »
1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11
«Iepriekšējā   Parādīti [16-20] no [51]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv