Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesneši
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
Venden
SIA Ankravs
DBS
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
27 Latvijas jaunie badmintonisti piedalās Igaunijas jauniešu kausa Noorte GP 1.posmā Pērnavā

2017.gada 23.septembrī Pērnavā notiek Igaunijas jauniešu kausa (Noorte GP) 1.posms, kurš jau tradicionāli ir Igaunijas jauniešu sezonas pirmais lielais turnīrs. Šogad Pērnavas turnīrā piedalās 169 dalībnieki. Jau trešo gadu pēc kārtas Pērnavas turnīrā ir liela Latvijas spēlētāju pārstāvniecība - uz Pērnavu ir devušies 27 Latvijas spēlētāji no Liepājas, Talsiem, Rīgas, Baložiem, Salaspils un Valmieras.

>>> Skatīt Latvijas jauniešu spēļu sarakstu un rezultātus

23.09.2017

Lasīt tālāk »
 
Latvijas jaunieši Biržos piekāpjas Lietuvas U15 badmintona izlasei

Baltu vienības dienā 22.septembrī Lietuvas pierobežas pilsētā Birži tika aizsākta jauna tradīcija - Latvijas un Lietuvas ikgadējā badmintona komandu spēle. 2017.gadā, aizsākot tradīciju, savā starpā tikās Latvijas un Lietuvas U15 izlases. Pirmajā spēlē uzvarēja Lietuvas jaunieši, kuri bija pārāki vīriešu un sieveišu vienspēlēs, kā arī sieviešu vienspēlēs, savukārt Latvijas spēlētāji bija spēcīgāki jauktajās un vīriešu dubultspēlēs.

>>> Skatīt bildes un video Inbox Foto

21.09.2017

Lasīt tālāk »
 
Artūrs Akmens atgriežas badmintonā ar zelta medaļu un rekorddaudz reitinga punktiem

2017.gada 16.septembrī Inčukalnā notika Yonex IX LABL 1.posma turnīrs, kurā pēc nepilnu 3 gadu pārtraukuma piedalījās 25 gadus vecais Artūrs Akmens, kurš kopā ar Liānu Lencēviču uzvarēja Yonex IX LABL 1.posma jaukto dubultspēļu turnīrā, bet vienspēlēs palika 2.vietā, finālspēlē divos setos (17-2120-22) zaudējot savam ilggadīgajam treniņu partnerim Paulam Gureckim.

>>> Skatīt Artūra Akmens spēļu sarakstu un rezultātus Yonex IX LABL 1.posmā

20.09.2017

Lasīt tālāk »
 
Badmintons atgriezies NBS sporta kompleksā Čiekurkalnā

Badmintona spēlēšanai ir pieejama vēl viena sporta zāle Rīgā, Čiekurkalnā, Krustabaznīcas ielā 9, kur NBS sporta kompleksa Tenisa zālē ir iekārtoti divi badmintona laukumi, kuri būs pieejami spēlētgribētājiem visus darbadienu vakarus. Badmintona kustību šajā vietā organizē Badmintonaklubs.lv

13.09.2017

Lasīt tālāk »
 
16.septembrī startēs jau devītā Yonex Latvijas Apvienotās Badmintona Līgas sezona

Ar pirmā posma sacensībām Inčukalna sporta kompleksā startēs jau devītā Yonex Latvijas Apvienotās Badmintona Līgas sezona. Pirmā posma starts netipiski agri – jau septembra vidū. 16.septembrī, kā jau sestdienās ierasts, pēc profiņu pievienošanās badmintona līgai startēs vīriešu un sieviešu vienspēļu A grupas un visas iespējamās dubultspēles. Svētdien starts amatieriem – B un C grupas vīriešiem vienspēlēs un B grupa sieviešu vienspēlēs. Paralēli sacensībām Inčukalnā otro gadu pēc kārtas Siguldā (zāle tiks precizēta) risināsies turnīrs jauniešiem. Jauniešu sacensības notiks tikai svētdienās un par balvām jaunie badmintonisti cīnīsies tikai katrā posmā atsevišķi, bet ne kopvērtējumā. Papildus vienspēlēm jaunieši šogad cīnīsies arī dubultspēlēs.

>>> Skatīt spēļu sarakstu un rezultātus

08.09.2017

Lasīt tālāk »
1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12
«Iepriekšējā   Parādīti [16-20] no [58]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv