RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome

Baltijas senioru čempionātā Uģis Briedis izcīna 2 zelta medaļas

Sestdien, 15.jūnijā Lietuvas pilsētā Priena notika ikgadējais Baltijas senioru čempionāts, kurā piedalījās 154 seniori, tai skaitā 15 no Latvijas, 32 no Igaunijas, 2 no Polijas, bet pārējie 105 no Lietuvas. Jauktajās dubultspēlēs +45 grupā, nezaudējot nevienu setu, pārliecinoši uzvarēja Uģis Briedis & Kristīne Martinsone. Tikpat pārliecinoši Uģis Briedis izcīnīja 1.vietu arī vīriešu vienspēlēs +45 grupā, tādējādi ar divām zelta medaļām kļūstot par šī čempionāta titulētāko spēlētāju. Savukārt jauktajās dubultspēlēs +35 grupā uzvarēja Latvijas un Igaunijas apvienotais pāris Ojārs Koziņecs & Kairi Teevali. Ojārs Koziņecs izcīnīja 2.vietu arī vīriešu vienspēles +35 grupā, finālā trijos setos (9:21, 21:19, 21:18) zaudējot Ramūnas Bilius no Lietuvas.

16.06.2019

Lasīt tālāk »

Latvija piesaka komandu uz Eiropas klubu komandu čempionātu

Latvijas badmintona federācija ir pieteikusi Rīgas Badmintona skolas komandu uz Eiropas badmintona klubu komandu čempionātu, kurš notiks no 2. līdz 6.jūlijam Luksemburgā. Rīgas Badmintona skolas un Rīgas skolēnu pils apvienotā komanda ieguva tiesības piedalīties Eiropas badmintona klubu komandu čempionātā, uzvarot Tērvetā notikušajā Latvijas klubu komandu čempionāta TOP Media līgā. Rīgas komanda ar rezultātu 3:2 uzvarēja Siguldas komandu, savukārt 3.vietu izcīnīja Valmiera, mazajā finālā uzvarot RTU komandu.

15.05.2019

Jelgavā Polar pulksteņus izcīna badmintonisti no Velsas un Nīderlandes

Jelgavā ir noslēdzies Pasaules reitinga badmintona turnīrs Yonex Latvia International 2019. Šogad visas piecas trofejas izcīnīja dažādu valstu spēlētāji. Vienspēlēs galveno balvu - multisporta viedpulksteni Polar Vantage M izcīnīja Aram Mahmoud Nīderlandes  un velsiete Jordan Hart. Dubultspēlēs galvenā balva bija Premium klases Bloetouth skaļrunis no Evelatus, un tos izcīnīja Dānijas vīriešu pāris Emil Lauritzen & Mads Muurholm, sieviešu pārus Kati-Kreet Marran & Helina Ruutel un Polijas jaukto dubultspēļu pāris Pawel Smilowski & Wiktoria Adamek.

03.06.2019

Pasaules badmintona federācija prezentē pludmales badmintonu

Pasaules badmintona federācija un banka HSBC Ķīnas pilsētā Guandžou kopīgi prezentējusi jaunu pludmales sporta spēli - pludmales badmintonu (AirBadminton). Tas ir vērienīgs jauns attīstības projekts, lai radītu iespējas visu vecumu, dzimumu un prasmju cilvēkiem spēlēt badmintonu uz cietas virsmas, zālājā, parkos, dārzos, ielās, rotaļlaukumos un pludmalēs visā pasaulē. Projekta radīšanā ir pavadīti vairāk nekā pieci gadi, sākot ar vīziju izstrādāt jaunu āra badmintona bumbiņu ar paaugstinātu ilgmūžību, stabilitāti un vēja izturību.

14.05.2019

Siguldas skolu badmintona komandas triumfē Latvijas skolu komandu čempionātā

Latvijas skolu komandu čempionātā badmintonā 2019.gadā visās trijās vecuma grupās uzvaru izcīnīja Siguldas skolu komandas, kuras kā balvu saņema “Tallink” kruīza ceļojumu 12 personām maršrutā Rīga – Stokholma - Rīga. Sākumskolu vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Siguldas pilsētas vidusskolas komanda, bet pamatskolas un vidusskolas vecuma grupā uzvarēja Siguldas valsts ģimnāzijas komandas.