Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome

Latvijas XXX Universiādes badmintona turnīrā triumfē Reinis Krauklis un RTU komandas

Jelgavā, LLU sporta namā 29.februārī notika Latvijas XXX Universiādes badmintona turnīrs, kurā visas trīs iespējamās zelta medaļas jau otro gadu pēc kārtas izcīnīja RTU students Reinis Krauklis, savukārt kopvērtējumā RTU komandas uzvarēja gan vīriešu, gan arī sieviešu kopvērtējumā. Divas zelta medaļas izcīnīja arī LU studente Liāna Lencēviča, kurai šī bija pirmā Latvijas Universiāde.

01.03.2020

Lasīt tālāk »

Eiropas Badmintona konfederācija izziņo Yonex Latvia International 2020

Eiropas Badmintona konfederācija ir izziņojusi Pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International 2020” nolikumu. Latvijas starptautiskais badmintona turnīrs arī šogad notiks Jelgavā, no 28. līdz 31.maijam, vienlaicīgi ar Jelgavas pilsētas svētkiem, tāpēc šogad turnīrs nevarēs izmantot Zemgales Olimpisko centru un atgriezīsies Jelgavas Sporta hallē, kur turnīrs jau norisinājās no 2016. līdz 2018.gadam.

15.02.2020

Apstiprina jaunu LBF Treneru komisiju 6 cilvēku sastāvā

Latvijas Badmintona federācijas 5.februāra Valdes sēdē ir apstiprināts jauns LBF Treneru komisijas sastāvs uz nākamo divu gadu termiņu. Līdz 2021.gada 31.decembrim LBF Treneru komisijā darbosies Ainārs Gureckis, Pauls Gureckis, Edgars Kviesis, Kristīne Šefere un Arnis Šefers, kā arī LBF Valdes locekle Diāna Šavalgina, kura saskaņā ar LBF Treneru komisijas nolikumu, būs LBF Treneru komisijas priekšsēdētāja.

06.02.2020

Rīkos EHR Latvijas augstskolu badmintona komandu līgu

Latvijas badmintona federācija sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību vēl šajā mācību gadā rīkos EHR Latvijas augstskolu badmintona līgu. Tas būs badmintona komandu turnīrs vairāku mēnešu garumā, augstskolu komandām tiekoties katrai ar katru savos ierastajos treniņu laikos, spēlējot Badminton 100 formātā. EHR Latvijas augstskolu badmintona līgas uzvarētājiem balvas 5000 eiro vērtībā nodrošinās EHR Mediju grupa, tāpēc līga nosaukta EHR vārdā.

05.02.2020

Latvijas čempionātā badmintonā titulus nosargā Podosinoviks un Lencēviča & Romanova

Latvijas čempionātā badmintonā vīriešu vienspēlēs jau sesto gadu pēc kārtas nepārspēts palika Niks Podosinoviks, savukārt sieviešu dubultspēlēs jau otro gadu pēc kārtas uzvarēja Siguldas pāris Liāna Lencēviča & Jekaterina Romanova. Pārējās disciplīnās ir jauni Latvijas čempioni - sieviešu vienspēlēs Una Berga, vīriešu dubultspēlēs Pauls Gureckis & Kārlis Vidass, jauktajās dubultspēlēs Teodors Kerimovs & Jekaterina Romanova.