RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome

Pasaules čempionāts badmintonā - "Yonex" pārspēj "Li-Ning" ar 3:2

Līdzīgi kā citkārt, arī šogad Pasaules čempionātā badmintonā savā starpā sacentās ne tikai spēlētāji, pāri un valstis, bet arī badmintona inventāra ražotāji. 2018.gada Pasaules čempionātā badmintonā pārliecinoši uzvarēja “Yonex”, nodrošinot inventāru 3 no 5 čempioniem, šāda proporcija saglabājās arī uzskaitot visus medaļniekus kopā  12 no 20 spēlēja ar “Yonex”. Savukārt 2 no 5 čempioniem, kā arī 8 no 20 medaļniekiem spēlēja ar “Li-Ning”.

08.08.2018

Lasīt tālāk »

Pēc Valkas starptautiskā dubultspēļu turnīra atjaunots Latvijas badmintona reitings

Tradicionāli ar augusta sākumā notiekošo Valkas starptautisko dubultspēļu turnīru iesākas jaunā Latvijas badmintona sezona pēc atvaļinājuma perioda jūlijā. Valkas turnīrs ir pievienots Latvijas badmintona reitingā, un līdz ar sezonas atsākšanos, turpmāk reitings tiks atjaunots ik nedēļu. Vēl augustā ieplānots gan Baltijas senioru čempionāts 18.augustā, gan turnīrs Cēsis 25.augustā, kā arī vairāki junioru un pieaugušo turnīri Bulgārijā, Lietuvā, Dānijā, Polijā un Ukrainā, kuros piedalīsies arī spēlētāji no Latvijas.

09.08.2018

Pasaules junioru reitinga turnīrā Klaipēdā no Baltijas uz pjedestāla tikai igauņi

No 17. līdz 19.augustam Lietuvas pilsētā Klaipēdā notika tradicionālais Pasaules junioru (U19) reitinga turnīrs Yonex Lithuanian Junior, kurā piedalījās arī 9 spēlētāji no Latvijas. Diemžēl, 8 no Latvijas spēlētajiem no turnīra izstājās jau pēc pirmās zaudētās spēles, turnīrā ilgāk uzkavējās tikai Liāna Lencēviča. No Baltijas spēlētājiem godalgotās vietas turnīrā izcīnīja tikai igauņi.

19.08.2018

Pasaules čempionāta badmintonā dominē Ķīna un Japāna

Lai gan Ķīnā notikušajā Pasaules čempionātā sieviešu vienspēlēs savu nu jau trešo čempiones titulu izcīnīja Carolina Marin, priecējot ne tikai Spānijas, bet visas Eiropas līdzjutējus, tomēr visvairāk zelta medaļas izcīnīja Āzijas spēlētāji. Ķīnieši Junhui Li & Yuchen Liu kļuva par čempioniem vīriešu dubultspēles, savukārt viņu tautieši Siwei Zheng & Yaqiong Huang izcīnīja zelta medaļas jauktajās dubultspēlēs. Japānis Kento Momota izcīnīja zelta medaļas vīriešu vienspēles, bet japānietes Mayu Martumoto & Wakana Nagahara kļuva par čempionēm sieviešu dubultspēlēs. Pasaules čempionāta badmintonā  visus pusfinālus un finālus tiešraidē pirmo reizi tiešraidē translēja arī kāda no Latvijas televīzijām - Best4Sport.

05.08.2018

Aicina Latvijas spēlētājus pieteikties uz Eiropas čempionātu badmintonā senioriem

Latvijas badmintona federācija aicina Latvijas spēlētājus pieteikties uz 2018.gada Eiropas čempionātu badmintonā senioriem, kas notiks Spānijas pilsētā Guadalajara no 2018.gada 24. līdz 30.septembrī. Sekmējot Latvijas spēlētāju pieteikšanos, Latvijas badmintona federācijas Valde nolēma līdzfinansēt Latvijas spēlētājiem dalības maksu, līdz finansējuma apmēru nosakot katram spēlētājam individuāli, balstoties uz viņa aktivitāti Latvijas badmintona reitinga turnīros.