Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Jau 10 gadus badmintons arī Tukuma novada Pašvaldību sporta spēlēs

Sestdien, 26. janvārī Tukuma Sporta skolas zālē notika Tukuma novada 10.sporta spēles badmintonā. Tukuma novada Domes sporta speciālists Juris Kožeurovs informē, ka šādas sacensības Tukuma novadā notiek reizi gadā. Tās ir komandu sacensības, kuru rezultāti tiek iekļauti Tukuma novada 10.sporta spēļu kopvērtējuma.

28.01.2019

Lasīt tālāk »
 
Ķekavā atklāts Latvijas čempionāts badmintonā

Ķekavā no 2. līdz 3.februārim notiek Latvijas čempionāts badmintonā, kurā piedalās 105 spēcīgākie Latvijas badmintonisti no Liepājas, Talsiem, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Jēkabpils, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Rīgas un arī Ķekavas novada. Atklājot Latvijas čempionātu badmintonā, Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire akcentēja jaunās Ķekavas sporta halles piemērotību liela mēroga sacensībām, kā arī novēlējam Ķekavā sabraukušajiem badmintona spēlētājiem tieši Ķekavā parādīt savu vislabāko sniegumu.

02.02.2019

Lasīt tālāk »
 
Latvijas badmintona Gada balva nodota TVPlay redakcijai

Ar nelielu novēlošanos Latvijas badmintona Gada balva Medijs 2018 ir nonākusi pie tās īpašniekiem - TVPlay Sport, kuru iepriekš pazinām kā Viasat Sport Baltic. Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds balvu nodeva TVPlay Sport vadītājam Tomam Circenim un TVPlay sabiedrisko attiecību un mārketinga menedžerei Līnai Kārkliņai.

>>> Skatīt inforāciju par Latvijas badmintona Gada balva

29.01.2019

Lasīt tālāk »
 
Latvijas badmintona Gada spēlētāji - N.Podosinoviks un M.Radovska

Latvijas Badmintona federācijas ir izvērtējusi 2018.gada sezonu, jau ceturto gadu pēc kārtas piešķirot Latvijas badmintona Gada balvas. Šogad, ceturto gadu pēc kārtas balvu Gada spēlētājs saņēma Niks Podosinoviks, savukārt balvu Gada spēlētāja otro gadu pēc kārtas saņēma Monika Radovska. Balvu Gada pāris saņēma  Liāna Lencēviča & Jekaterina Romanova, bet balvu Gada juniors otro gadu pēc kārtas saņēma Una Berga.

>>> Skatīt Inbox Foto galeriju par Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšanas ceremoniju
>>> Skatīt Latvijas badmintona Gada balva ieguvēju sarakstu

20.01.2019

Lasīt tālāk »
 
Latvijas profesionālo izglītības iestāžu sporta skolotājiem stāsta par badmintonu

Jelgavas Tehnikumā 10. un 11.janvārī notika divu dienu seminārs “Aktualitātes profesionālās izglītības sporta darbā”, kurā piedalījās vairāk nekā 50 sporta skolotāji no profesionālās izglītības, kuri pārstāvēja visus Latvijas novadus. Kā viena no semināra programmas sastāvdaļām bija arī Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretāra Kristiana Rozenvalda lekcija par badmintonu Latvijā un pasaulē. Semināru organizēja Profesionālas izglītības iestāžu sporta klubs “AMI” un Jelgavas Tehnikuma sporta skolotājs Gints Veinbergs.

12.01.2019

Lasīt tālāk »
1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11
«Iepriekšējā   Parādīti [26-30] no [51]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv