RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome

Uģis Briedis arī šogad absolūtais čempions, turklāt ar “Jumprava” ielūgumiem

Uģis Briedis arī šogad Latvijas čempionātā senioriem vienīgais izcīnīja visas trīs iespējamās zelta medaļas. Šogad absolūtajam čempionam bija arī papildus motivācija - divi ielūgumi uz “Jumprava” koncertu Arēnā Rīga, katrs 28 eiro vērtībā. Latvijas čempionāts senioriem 2019.gadā notika Talsos, 2.novembrī. Latvijas čempionātā piedalījās 64 dalībnieki no Liepājas, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Iecavas, Jūrmalas, Baložiem, Salaspils, Valkas, Vijciema, Valmieras, Cēsīm un Rīgas.

04.11.2019

Lasīt tālāk »

Baltijas jaunatnes komandu čempionātā badmintonā uzvar Polija un Lietuva

2019.gada 1.novembrī Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika Baltijas jaunatnes komandu čempionāts badmintonā, kurā bez Latvijas, Lietuvas un Igaunijas piedalījās arī komandas no Somijas, Baltkrievijas un Polijas. U14 vecuma grupā jau otro gadu pēc kārtas uzvarēja Lietuvas jauniešu komanda, bet U16 un U18 vecuma grupās uzvarēja Polijas jaunieši, kuri, atšķirībā no somiem un baltkrieviem, Baltijas čempionātā piedalījās pirmo reizi. Latvijas U16 komanda, tāpat kā pirms gada, izcīnīja 4.vietu, savukārt U14 un U18 komandas izcīnīja 5.vietu.

30.10.2019

K.Šefere un V.Bajārs tiek iepazīstināti ar parabadmintonu Eiropā

Lai piedalītos Eiropas badmintona konferederācijas rīkotajā seminārā par parabadmintonu, Latvijas badmintona federācija deleģēja uz Kijevu badmintona treneri Kristīni Šeferi un LBF Valdes locekli un Atlētu komisijas vadītāju Viesturu Bajāru, kura pārraudzībā Atlētu komisija, tai skaitā arī parabadmintons un antidopinga politika.

28.10.2019

Baltijas valstis iekļaujas Ziemeļvalstu badmintona kopienā

19.oktobrī Dānijas pilsētā Odensē, vienlaicīgi ar prestižo Pasaules reitinga badmintona turnīru Danisa Denmark Open 2019, notika arī Ziemeļvalstu badmintona federāciju vadītāju regulārā tikšanās, uz kuru pirmo reizi tika pieaicināti arī trīs Baltijas valstu federāciju ģenerālsekretāri, tādējādi paplašinot šo kopienu līdz 10 valstīm, tai skaitā Dānija, Zviedrija, Somija, Norvēģija, Islande, Grenlande un Farēru salas.