Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Jaunas vietas badmintona spēlēšanai jūlijā

Jūlijā, kad ir atvaļinājumu laiks badmintona treneriem, kā arī daudzviet skolās notiek sporta zāļu remonts, aktualizējas jautājums par iespēju turpināt ikdienā spēlēt badmintonu. Tāpēc Badminton.lv ir apkopojis informāciju par jaunām vietām, kur jūlijā var turpināt spēlēt badmintonu.

01.07.2019

Lasīt tālāk »
 
Latvijas U17 izlasē uz Eiropas U17 čempionātu iekļauti 11 spēlētāji

Līdz ar Saulkrastos notikušo Eiropas U17 čempionāta atlases turnīru, ir noskaidroti visi Latvijas U17 izlases dalībnieki, kuri jūlijā un augustā tiek aicināti gatavoties uz Eiropas U17 čempionātu, kurš Polijas pilsētā Gniezno no 30.augusta līdz 7.septembrim. Latvijas U17 izlasē ir iekļauti 11 spēlētāji, tai skaitā 6 puiši: no Rīgas Roberts Renārs Miščenko (MS, MD, XD) un Oskars Saulītis (MD), no Siguldas Alens Zandovskis (MD) un Dāvis Strazdiņš (MD), no Talsiem Patriks Kandis (MS), no Jelgavas Pauls Eliass Rozenvalds (XD), kā arī 5 meitenes: no Siguldas Anna Kupča (WS, WD), Arta Priedniece (WD, XD) un Annija Rulle-Titava (WD), no Rīgas Annemarija Lorēna Priede (WS, XD),  no Valmieras Arīna Babre (WD).

>>> Skatīt informāciju par Eiropas U17 čempionātu komandām un individuāli

26.06.2019

Lasīt tālāk »
 
VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīrā 47 jaunieši no 9 pašvaldībām

14.jūnijā noslēdzās pieteikšanās termiņš uz VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīru. Šobrīd Latvijas Olimpiskajā komitejā ir saņemti pieteikumi no 9 pašvaldībām, ir pieteikti 47 spēlētāji. Visdrīzāk, ka visi pieteiktie spēlētāji varēs piedalīties - nevienā no disciplīnām pieteikto dalībnieku skaits nepārsniedz 24 spēlētājus vienspēlēs vai 16 pārus dubultspēlēs, taču Rezerves listē tiks iekļauts kāds no 4 Rīgas pieteiktajiem jaukto dubultspēļu pāriem, jo, saskaņā ar Nolikumu, no vienas pašvaldības var piedalīties ne vairāk kā 3 pāri jauktajās dubultspēlēs.

>>> Skatīt pieteikto spēlētāju sarakstu Tournamentsoftware.com
>>> Skatīt Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīra nolikumu

17.06.2019

Lasīt tālāk »
 
Ieva Pope noslēdz dalību 2.Eiropas Spēlēs

26.jūnijā 2.Eiropas Spēles noslēdzās sieviešu vienspēļu apakšgrupu turnīri, tālāk turnīrā 1/18 finālos spēlēs tikai apakšgrupu pirmo divu vietu ieguvēji. Latvijas vienīgā spēlētāja Ieva Pope tika ielozēta kopā ar Mia Blichfeldt no Dānijas, Martina Repiska no Slovākijas un Katerina Tomalova no Čehijas. Zaudējot visās trijās spēlēs, Ieva Pope savā apakšgrupā palika 4.vieta, savukārt cīņas Minskā turpinās Mia Blichfeldt  un Martina Repiska.

>>> Skatīt Ievas Popes spēļu sarakstu un rezultātus

26.06.2019

Lasīt tālāk »
 
Līdz 1.jūlijam var pieteikties uz raketlona turnīru IWT "Victor Racketlon Series" Latvian Open

Vēl līdz 1. jūlija plkst 11:00 var pieteikties uz Rīgā notiekošo starptautisko raketlona turnīru IWT "Victor Racketlon Series" Latvian Open, kurš notiks tenisa klubā “Enri” 2019. gada 12.-14. jūlijā. Jau šobrīd uz turnīru ir pieteikušies spēlētāji no 16 valstīm, tai skaitā Honkongas, ASV, Igaunijas, Čehijas, Somijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Francijas, Vācijas, Krievijas, Dānijas, Rumānijas, Nīderlandes, Šveices, Polijas, kā arī 13 spēlētāji no Latvijas, tai skaitā Latvijas badmintona reitingā atrodamie Ivo Keišs, Toms Preinbergs, Reinis Šefers, Artūrs Zaicevs, Pauls Eliass Rozenvalds, Uldis Dzirkalis un Artūrs Dzirkalis.

>>> Skatīt spēlētāju un spēļu sarakstu Tournamentsoftware 
>>> Skatīt vairāk info Latvijas Raketlona federācijas interneta lapā
>>> Skatīt videe no 2018.gada Latvian Open

27.06.2019

Lasīt tālāk »
1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
«Iepriekšējā   Parādīti [6-10] no [50]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv