Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
DBS
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Valmieras badmintona klubs piedalās Eiropas klubu komandu čempionātā

17.jūnijā Valmieras badmintona kluba komanda devās uz Polijas pilsētu Bialostoku, kur no 19.līdz 23.jūnijam notiks Eiropas klubu komandu čempionāts. Tiesības pārstāvēt Latviju šajā čempionātā Valmieras badmintona klubs izcīnīja 2017.gada 12.novembrī, Ozolniekos uzvarot Latvijas klubu komandu čempionāta finālturnīrā. Valmieras badmintona klubs Eiropas klubu komandu čempionātā piedalīsies jau otro gadu pēc kārtas.

>>> Skatīt Valmieras badmintona kluba spēļu sarakstu un rezultātus

17.06.2018

Lasīt tālāk »
 
Šobrīd uz 12 mēnešiem ir licencēti 382 badmintona spēlētāji

Saskaņā ar Latvijas badmintona federācijas Valdes 2015.gada 13.augusta lēmumu, reitingā tiek iekļauti tikai Latvijā licencēto spēlētāju rezultāti. Licenci ir iespējams iegādāties uz 12 mēnešiem vai uz vienu turnīru, pārskaitot licences maksu uz Latvijas badmintona federācijas  norēķinu kontu AS Swedbank (Kods: HABALV22) LV60HABA0551023860064 ar norādi “Licences maksa par spēlētāju - Vārds, Uzvārds, Dzimšanas gads” vai turnīra laikā kopā ar dalības maksu. Gada licences maksa - 10 Euro, turnīra vienreizējā licence - 2 Eiro. Jauniešiem un junioriem līdz 18 gadu vecumam ir 50% atlaide. No licenceces maksas ir atbrīvoti daudzbērmu ģimenes bērni, uzrādot "3+ ģimenes karti", bet vecākiem 50% atlaide.

02.07.2018

Lasīt tālāk »
 
Europas badmintona konfederācija meklē augsto sasniegumu un attīstības menedžeriEiropas badmintona konfederācija ir izslusinājumi vakanci - augsto saniegumu un attīstibas vecākais menedžeris, kura pārziņā būs Eiropas augsto sasniegumu sports, projekts "Sports visiem", sadarbība un attiecību struktūra ar dalīborganizācijām, para-badmintons un projekts "Sievietes badmintonā". Vecākā menedžera atalgojums būtu 35000 dāņu kronas, kas ir aptuveni 4700 eiro mēnesī un viņš ikdienā strādātu Eiropas Badmintona konfederācijas birojā Kopenhāgenā.

>>> Skatīt informāciju par vakanci - augsto saniegumu un attīstibas vecākais menedžeris

12.06.2018

Lasīt tālāk »
 
Latvijas valsts Simtgades senioru spēlēs Jelgavā arī badmintons

22.jūnijā Jelgavā notiks Latvijas valsts Simtgades un Latvijas sporta veterānu savienības Pašvaldību 55. sporta spēļu finālsacensības. Vienlaicīgi notiks sacensības 10 sporta veidos, tai skaitā vieglatlētikā, basketbolā, volejbolā, futbolā, rokasbumbā, makšķerēšanā, peldēšanā, smaiļošanā un kanoe airēšana, akadēmiskā airēšanā, kā arī badmintonā visās piecās kategorijās.

>>> Skatīt spēļu sarakstus un rezultātus Tournamentsoftware

17.06.2018

Lasīt tālāk »
 
Yonex Latvia International triumfē igauniete Kristin Kuuba

Jelgavā notikušajā Pasaules reitinga badmintona turnīrā “Yonex Latvia International” triumfēja Igaunijas sportiste Kristin Kuuba, kura uzvarēja gan sieviešu vienspēlēs, gar arī sieviešu dubultspēlēs. Tāpat kā 2016.gadā, Jelgavas turnīrā uzvarēja Toma Junior Popov no Francijas, kurš kopš savas pirmās uzvaras Jelgavā ir atkārtoti atzīts par Eiropas gada labāko junioru gan 2016.gadā, gan arī 2017.gadā, kad kļuva par trīskārtējo Eiropas junioru čempionu.

>>> Skatīt Yonex Latvia International 2018 spēļu sarakstu un rezultātus
>>> Skatīt foto un video turnīra mājas lapā  

04.06.2018

Lasīt tālāk »
1 [2] 3 4 5 6 7 8
«Iepriekšējā   Parādīti [6-10] no [37]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv