LBF Treneru padomē ievēl A.Bērziņu, A.Gurecki, E.Kviesi, D.Šavalginu un P.Gurecki

5.oktobrī, piedaloties visiem (!!!) 19 balsstiesīgajiem Latvijas badmintona federācijas biedriem (dalīborganizācijām), atklātā e-balsojumā tika ievēlēta Latvijas badmintona federācijas Treneru padome šādā sastāvā: Andis Bērziņš (16 balsis), Ainārs Gureckis (14 balsis), Edgars Kviesis (11 balsis), Diāna Šavalgina (10 balsis) un Pauls Gureckis (9 balsis).

06.10.2017

Lasīt tālāk »

Latvijas badmintonisti piedalās Pasaules junioru čempionātā Indonēzijā

5.oktobrī Latvijas badmintona izlase ar “Turkish Airlines” avio reisu devās uz Indonēziju, kur no 9. līdz 22.oktobrim notiks Pasaules čempionāts badmintonā junioriem. No Latvijas uz Indonēziju devušies 5 badmintona spēlētāji, tai skaitā valmierieši Una Berga, Artūrs Ķelpe un Mairis Loiko, siguldiete Liāna Lencēviča, kā arī Garkalnes novadā dzīvojošais Ardis Daniels Bedrītis, kurš badmintonā trenējas Siguldā, bet mācās Rīgas Tehnikumā. Kopā ar jauniešiem uz Indonēziju devies arī Latvijas U17 un U19 izlases treneris Andis Bērziņš no Valmieras. Uz Indonēziju, lai tiesātu Pasaules junioru čempionāta spēles, ir devies arī Latvijas tiesnesis Gunārs Lūsveris.

05.10.2017

Pretendenti uz Eiropas čempionātu U17 tiks noteikti atlases turnīros Talsos un Siguldā

Lai noteiktu Latvijas U17 izlases spēlētājus, kuri varēs piedalīties Eiropas čempionātā badmintonā U17, kas notiks Prāgā no 21. līdz 29.novembrim, Latvijas badmintona federācija oktobrī rīkos divus pārbaudes turnīrus. Viens no tiem notiks vienlaicīgi ar Latvijas kausu jauniešiem 2.posmu Talsos 14.oktobrī, otrs vienlaicīgi ar Yonex IX LABL 2.posmu Siguldā 21.-22.oktobrī.

02.10.2017

Latvijas junioru komandai pirmā uzvara Pasaules junioru čempionātā Indonēzijā

Latvijas junioru komanda ir izcīnījusi savu pirmo uzvaru Pasaules čempionāta badmintonā junioru komandām E apakšgrupā, ar rezultātu 5:0 pārliecinoši uzvarot Gruzijas valstsvienību. Latvijas komandai E apakšgrupas turnīrs ir noslēdzies, bet komandu izkārtojums būs zināms pēc 11.oktobra spēlēm starp Japānu un Angliju, kā arī starp Makao un Gruziju. Ja Makao uzvarēs Gruziju, tad Latvijas komanda būs izīnījusi 4.vietu, bet ja  uzvarēs Gruzija, tad trim komandām būs pa vienai uzvarai, tāpēc vietu izkārtojums būs atkarīgs no uzvarēto un zaudēto setu vai punktu attiecības. Par pirmo vietu apakšgrupā un vietu 1/4 finālā cīnīsies Anglija un Japāna.

10.10.2017

Latvijas izlase bija ļoti tuvu savai pirmai uzvarai Pasaules čempionātā badmintonā junioriem

9.oktobra agrā rītā (5:30 pēc Latvijas laika) Pasaules čempionātā badmintonā junioru komandām Latvija tikās ar Makao. Diemžēl, Latvijas junioru komanda savā pirmajā spēlē zaudēja ar 2:3. Iesākumā sieviešu vienspēlēs Una Berga trijos setos (21-14, 9-21, 15-21) uzvarēja I Kuan Ao, tādējādi Latvijas komanda izvirzījās vadībā. Vīriešu vienspēlēs Ardis Daniels Bedrītis divos setos (21-1321-5) zaudēja Pang Fong Pui. Sieviešu dubultspelēs Una Berga & Liāna Lencēviča divos setos (20-22, 13-21) uzvarēja I Kuan Ao & Xue Xin Gong, atkal izvirzot Latvijas komandu vadībā. Vīriešu dubultspēlēs Artūrs Ķelpe & Mairis Loiko divos setos (21-13, 21-9) zaudēja Pui Ngai Che & Lam Hou Him, spēlēs likteni atstājot jaukto dubultspēļu pāru ziņā. Diemžēl, arī Ardis Daniels Bedrītis & Liāna Lencēviča divos līdzīgos setos (21-15, 21-15) piekāpās Xue Xin Gong & Pang Fong Pui.