Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas U19 un U17 junioriem Tartu tikai zaudējumi, U11 un U13 jauniešiem arī uzvaras

No 7. līdz 9.decembrim Igaunijas pilsētā Tartu notika tradicionālie Eiropas U17 un Pasaules U19 reitinga turnīri, kuros piedalījās arī spēlētāji un tiesneši no Latvijas. Lai arī iegūta vērtīga spēļu un starptautisko sacensību pieredze, tomēr visi Latvijas juniori zaudēja jau savās pirmajās spēlēs, tādējādi izstājoties no tālākām cīņām. Labāk nekā junioriem veicās Latvijas U11 un U13 jauniešiem, kas piedalījās vienlaicīgi notiekošajā Estonian Youth International 2018 badmintona turnīrā U11, U13 un U15 vecuma spēlētājiem.

>>> Skatīt Yonex Estonian U19 International 2018 Latvijas spēlētāju rezultātus
>>> Skatīt Yonex Estonian U17 International 2018 Latvijas spēlētāju rezultātus
>>> Skatīt Estonian Youth International 2018 Latvijas spēlētāju rezultātus

Pasaules reitinga U19 turnīrā piedalījās 82 spēlētāji, bet no Latvijas tikai Diāna Stognija. Tartu nevarēja piedalīties Una Berga un Liāna Lencēviča, jo abas tobrīd Latvijas valstsvienības sastāvā spēlēja Eiropas komandu čempionāta apakšgrupas turnīrā Bulgārijā. Savā pirmajā un vienīgajā spēlē Diāna Stognija divos setos (14-21, 16-21) zaudēja Krievijas spēlētājai Jekaterinai Koroļevai.

Eiropas reitinga U17 turnīrā piedalījās 159 dalībnieki tai skaitā 9 no Latvijas: siguldieši Amanda Azarova, Marta Brengule, Anna Kupča, Annija Rulle-Titava, Dāvis Strazdiņš un Alens Zandovskis, valmieriete Arina Babre, liepājnieks Gustavs Dāvids Brečs un jelgavnieks Pauls Eliass Rozenvalds. Izņemot Amandu Azarovu, kura spēlēja tikai sieviešu vienspēles un sieviešu dubultspēles, pārējie Latvijas jaunieši spēlēja visās trīs kategorijās. Diemžēl, zaudējums divos setos visās 17 spēlēs, kurās Latvijas U17 spēlētāji bija iesaistīti.

Veiksmīgāks Latvijas spēlētājiem izvērtās Estonian Youth International 2018 badmintona turnīrs U11, U13 un U15 vecuma spēlētājiem, kurā piedalījās piedalījās 207 dalībnieki, tai skaitā 6 bērni no Latvijas. U11 turnīrā piedalījās Rīgas Skolēnu pils audzēkņi Regnārs Bajārs un Madara Gaure, kā arī siguldietes Madara Mackēviča un Anete Priedniece. Uzvaras garšu kādā no spēlēm izdevās izbaudīt visiem Latvijas U11 spēlētājiem. Tāpat uzvaras garšu Tartu izbaudīja arī abi Latvijas U13 jaunieši - Rīgas Skolēnu pils audzēknis Toms Sala un cēsnieks Edgars Romka. 

Uz Tartu devās ar trīs Latvijas badmintona federācijas norīkotie Latvijas tiesneši - Olafs Krūzmētra no Ozolniekiem, un Andrejs Šlikovs un Vladimors Šlikovs no Olaines. Olafs Krūzmētra turnīra tiesāka 20 spēles, Andrejs Šlikovs - 19, Vladimirs Šlikovs - 19.

>>> Slatīt Latvijas tiesnešu statistiku Latvijas un starptautiskajos turnīros

 

09.12.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv