Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas jaunatnes kausa kopvērtējuma uzvarētājam balvā Renault Talisman uz nedēļas nogali

Sestdien, 22.decembrī, Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā Ziemassvētku gaisotnē notiks Rīgas jaunatnes turnīrs, kurš vienlaicīgi būs arī kā 2018.gada Latvijas jaunatnes kausa noslēdzošais posms. Šogad pirmo reizi tiks pasniegts Latvijas jaunatnes kauss ne tikai spēlētājiem, bet arī klubiem (treneriem), kuru pārstāvji izcīnījuši visvairāk godalgotās veitas Latvijas kausa kopvērtējumā. Treneris kā balvu saņems prestižo automašīnu Renault Talismam no "Mūsa Motors Rīga" uz nedeļas nogali.

>>> Skatīt Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā Rīgas posmu Tournamentsoftware
>>> Skatīt 2018.gada Evelatus Latvijas jaunatnes kausa kopvērtējumu

2018.gada Latvijas jaunatnes kausa kopvērtējumā tiks iekļauti 3 labākie rezultāti no 5 turnīriem, tai skaitā Latvijas jaunatnes U13 čempionāts U13 (Rīgā), Latvijas jaunatnes U15 čempionāts (Talsos), Latvijas jaunatnes U17 čempionāts (Olainē), Latvijas jaunatnes U11 čempionāts un Latvijas junioru U19 čempionāts (Valmierā), kā arī Latvijas jaunatnes kausa noslēguma turnīrs 22.decembrī. Atgādinām, ka vienlaicīgi ar Latvijas čempionātiem U11, U13, U15 un U19 vecuma grupām notika arī Latvijas kausa posmi citās vecuma grupās, savukārt U17 čempionātā varēja piedalīties ikviens bērns un jaunietis, kurš dzimis 2002.gada un vēlāk.

Latvijas jaunatnes kausa kopvērtējumā ir iekļauti Latvijas badmintona reitinga punkti, kurus spēlētājs izcīnījis attiecīgajā turnīrā, neatkarīgi no tā, kurā vecuma grupā spēlētājs piedalījās. Kopvērtējumā nav iekļauti Latvijas badmintona reitingā pievienotie bonusu punkti.

Kā redzams no 2018.gada Lartvijas jaunatnes kausa kopvērtējuma, šogad Latvijas kausa posmos ir piedalījušies 199 dalībnieki, tai skaitā 101 meitene un 98 zēni. 

Arī pērn Latvijas kausa noslēgums notika vienlaicīgi ar Rīgas jaunatnes Ziemassvētku turnīru, kad vienlaicīgi ar badmintona vienspēļu turnīru notika arī Ziemassvētku jaukto dubultspēļu turnīrs, kā arī dažādas badmintona un citu sporta veidu viktorīnas.

Šogad ieplānots ne tikai nu jau tradicionālais Ziemassvētku jaukto dubultspēļu turnīrs, kurā zēni tiks izlikti pēc reitinga, bet meitenes pāros tiks ielozētas. Būs arī erudīcijas viktorīna, šaha miniturnīrs, badmintona triku konkurss, kā arī būs iespēja ar veiksmīgu serves trāpījumu savā īpašumā iegūt vērtīgu balvu no "Babolat". Atgādinām, ka pērn Oskars Saulītis šādā veidā tika pie "Yonex" sponsorētas mugursomas.

Dalības maksa par vienspēlēm ir €6. Rīgas pašvaldības dibināto izglītības iestāžu īstenoto sporta programmu audzēkņiem un Latvijas badmintona federācijā reģistrētajiem “3+ Ģimenes kartes”  turētājiem - €4,5. Dalības maksa par piedalīšanos Ziemassvētku jaukto dubultspēļu turnīrā -  €2.

Badmintona spēlētājs Kārlis Ērglis, kuram Rīgā pieder viesnīca “Jakob Lenz”, turnīra dalībniekiem no Latvijas un ārzemēm piedāvā īpašu naktsmāju cenu €10 par vienu cilvēku, tai skaitā brokastis. Viesnīca “Jakob Lenz” atrodas Rīgas klusajā centrā, Lenču ielā 2, netālu no Elektrum Olimpiskā centra.

Pieteikties uz Rīgas jaunatnes Ziemassvētu turnīru var līdz 19.decembra plkst. 24:00. Pieteikums jānosūta elektroniski uz biedribadarta@gmail.com.

 

11.12.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv