Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Shuttle Time badmintona treneru seminārs Jaunolaines sporta namā

Gada nogalē, 28.decembrī, Jaunolaines Sporta namā notika Pasaules badmintona federācijas skolu programmas “Shuttle Time” seminārs skolotājiem un badmintona pulciņu vadītājiem - treneriem. Seminārā piedalījās 24 sporta skolotāji un treneri no Preiļiem, Valmieras, Ropažiem, Iecavas, Bauskas, Emburgas, Jelgavas, Ozolniekiem, Baložiem, Olaines un Rīgas.

“Shuttle Time” semināra dalībniekiem tā ir iespēja apgūt zināšanas, lai apmācību badmintonu skolās sporta stundas ietvaros, kā arī organizēt interešu izglītības pulciņos pēc stundām. Tāpat šis seminārs ir orientēts uz badmintona entuziastiem, kuri ir noorganizējuši savus badmintona klubus un interešu pulciņus, taču vēlas padziļināti apgūt badmintona trenera iemaņas.    

Seminārā bija gan teorētiskās nodarbības, gan arī praktiskās. Semināra beigās visi dalībnieki saņēma Pasaules badmintona federācijas apstiprinātu “Shuttle Time” badmintona skolotāja sertifikātu.

Pasaules badmintona federācija ir izstrādājusi skolu programmu "Shuttle time", lai dotu ikvienam iespēju apgūt badmintona spēles pamatus. Programmas ietvaros tiek rīkoti semināri sporta skolotājiem un badmintona pulciņu vadītājiem. Tāpat treneriem ir iespēja izmantot 22 treniņu plānus un 89 pamācošos video, savukārt skolām ir iespēja saņemt badmintona inventāru.

Plašāk par Pasaules badmintona federācijas skolu programmu "Shuttle time" var lasīt īpašā sadaļā Latvijas badmintona federācijas interneta lapā Badminton.lv

 

28.12.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv