Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Līdz 4.janvārim turpinās 1.kārtas balsojums par Latvijas badmintona Gada balva 2018

2018.gada 19.decembrī Latvijas badmintona federācijas Valde apstiprināja kārtību, kādā tiks noteikti Latvijas badmintona Gada balvas 2018 ieguvēji. "Rīkosim balsojumu trijās kārtās. Vispirms dosim visiem iespēju pašiem piedāvāt savus kandidātus, otrajā kārtā būs balsojums par vienu no trim kandidātiem, kuri pirmajā kārtā būs saņēmuši visvairāk balsis. Trešā kārta būs Valdes kompetencē, apstiprinot visus rezulātus. Iespējams, kādu no balvām šogad nepiešķirsim. Savukārt tradicionālo balvu aktīvākajam noteiksim pēc reitinga statistikas datiem," stāsta Latvijas badmintona federācijas Valdes priekšsēdētāja Aija Mētra. 

>>> Skatīt informāciju par Latvijas badmintona Gada balva ieguvējiem 2015.-2017.gadā

Latvijas badmintona Gada balvas 2018 pasniegšanas ceremonija notiks sestdien, 19.janvārī no plkst. 20:30 līdz 22:30 Vecrīgas klubā "Četri Balti Krekli". Šogad balvas tiks paniegtas jau ceturto gadu pēc kārtas. Latvijas badmintona Gada balva tiek pasniegta kopš 2016.gada, kad tika izvērtēts 2015.gads Latvijas badmintonā.Kopš 2017.gada Latvijas badmintona Gada balva tiek pasniegta gada sākumā - janvāra trešās nedēļas sestdienā, izvērtējot iepriekšējo gadu.

Latvijas badmintona Gada balva arī šogad būs Jelgavas keramiķes Unas Ļahas ar rokām darināts badmintona bumbiņas siluets no baltā māla, ko ikdienā varēs izmantot kā dizaina elementu - sveču paliktni. "Manuprāt, šī balva ir mums ļoti piemērota. Ja tā visiem patīk, tad kāpēc gan no mainīt. Iespējams, kādam būs jau vairākas šādas balvas, taču arī Oskara balvas dizains netiek ik gadu mainīts. Lai tā ir kā tradīcija! " komentē Aija Mētra.

"Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšana ir iespēja mums izvērtēt aizvadīto gadu, kopīgi sanākt visiem badmintona saimes cilvēkiem vienkopus, lai satiktos arī ārpus badmintona spēles laukuma. Šī ir jau iesakņojusies tradīcija, kura jāturpina," uzskata Aija Mētra.

 

20.12.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv