Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas čempionāts notiks Ķekavā 2019.gadā 2. un 3.februārī

Latvijas čempionātu 2019.gada 2. un 3.februārī rīkos badmintona klubs “Baloži”, sadarbība ar Ķekavas novada Sporta aģentūru. Latvijas čempionāts notiks jaunajā Ķekavas vidusskolas Sporta kompleksā, kurā var izkārtot 7 badmintona dubultspēļu laukumus.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta badmintonā 2019 nolikumu
>>> Skatīt Latvijas badmintona reitingu 2018.gada 31.decembrī

Jau iepriekš, 2018.gada 19.decembrī, Latvijas Badmintona federācijas Valdes sēdē tika nolemts, ka Latvijas čempionāta vienspēļu pamatturnīrā varēs piedalīties 32 spēlētāji, no kuriem 24 uz pamatturnīru kvalificēsies saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2018.gada 31.decembrī, savukārt 8 pamatturnīra spēlētāji tiks noteikti kvalifikācijā. Savukārt visos dubultspēļu pamatturnīros būs 16 pāri, no kuriem 12 tiks noteikti saskaņā ar reitingu, bet 4 tiks noteikti kvalifikācijā.

Tāpat Latvijas Badmintona federācijas Valdē tika noteikts, ka turpmāk iepriekšējo Latvijas čempionātu uzvarētāji nākamā Latvijas čempionātā tiks izsēti tabulās ar pirmo numuru. 

Līdzīgi kā Latvijas U17 un U19 čempionātos 2018.gadā, spēlētāji un pāri tabulās tiks ielozēti, iepriekš tos izkārtojot grozos, taču atšķirībā no Latvijas U17 un U19 čempionātiem, spēlētāji un pāri tiks izkārtoti nevis secīgās kārtās, bet gan vienmīnusa zaros. Vīriešu un sieviešu vienspēlēs katrā grozā būs pa 8 spēlētājiem, savukārt dubultspēlēs katrā grozā būs pa 4 pāriem. Izloze notiks 2019.gada 30.janvārī plkst. 14:00 ar tiešraidi Latvijas Badmintona federācijas Youtube kanālā.

Lai gan spēlētāji un pāri uz pamatturnīru tiks noteikti saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2018.gada 31.decembrī, taču dalībnieki grozos uz izlozi pamatturnīram un kvalifikācijai tiks izkārtoti saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2019.gada 28.janvārī, tādējādi visos janvāra turnīros spēlētājiem vēl ir iespēja cīnīties par iekļūšanu spēcīgākā grozā.

Latvijas čempionāta badmintonā finālspēles tiks translētas TV tiešraidē "Sportacentrs TV". Sestdien notiks dubultspēļu turnīri un pēc plkst. 19:30 notiks visu dubultspēļu fināli, savukārt svētdien notiks vienspēļu pamattrurnīri un pēc plkst. 18:00 notiks visas četras vienspēļu spēles par medaļām.

 

30.12.2018

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv