Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Eiropas badmintona kalendārā publicēts Yonex Latvia U17 International nolikums

Eiropas Badmintona konfederācija ir apstiprinājusi Latvijā ieplānotā U17 Eiropas reitinga turnīra nolikumu. Tas publicēts Eiropas badmintona kalendārā, kā arī izsūtīts visām badmintona federācijām Eiropā. Yonex Latvia U17 International notiks Siguldā, no 29.-31.martam.

>>> Skatīt Yonex Latvia U17 International nolikumu

Eiropas U17 reitinga turnīru Siguldā rīkos Latvijas Badmintona federācija, sadarbībā ar Siguldas Badmintona klubu un Siguldas novada pašvaldību.

Vienlaicīgi ar Yonex Latvia U17 International notiks arī 25. Starptautiskais Siguldas jauniešu turnīrs U11, U13, U15 un U19 vecuma grupās. 

Kā Yonex Latvia U17 International galveno tiesnesi Eiropas Badmintona konfederācija ir apstiprinājusi Kristapu Pilveri. Saskaņā ar Eiropas U17 reitinga turnīru rīkošanas noteikumiem, galvenais tiesnesis var būt arī no rīkotājvalsts. Sākot ar 1/2 fināliem, kas notiks svētdien, 31.martā, visas spēlēs ir jātiesā paaugstinājuma tiesnešiem, kuri arī var būt vietējie starptautiskās kategorijas tiesneši. Latvijas badmintona federācijas mērķis ir šajā tiesāšanas procesā iesaistīt pēc iespējas vairāk jaunus Latvijas tiesnešus, tai skaitā gatavoties Yonex Latvia International, kas notiks Jelgavā no 30.maija līdz 2.jūnijam. 

Siguldā notiekošajam Eiropas U17 reitinga turnīram Eiropas badmintona kalendārā ir atvēlēta gada 13. nedēļas nogale. 2019.gada 13.nedēļas nogale būs 29.-31.marts, 2020. gadā 27.-29.marts, bet 2021.gadā 2.-4.aprīlis.

Latvijas badmintona federācija ir tiesīga rīkot ne vairāk kā divus Eiropas U17 reitinga turnīrus gadā. Šādus turnīrus var rīkot federācijas, klubi, pašvaldības, arī privātpersonas, taču pieteikumus var reģistrēt tikai federācijas, tai skaitā uzņemoties pilnu atbildību par pasākumu norisi, apzinoties, ka potenciālais sods ir līdz pat 5000 eiro. Šāds turnīrs var būt gan tradicionāls turnīrs, kā piemēram Siguldas starptautiskais jauniešu turnīrs, kurš šogad notiks jau 25. reizi, gan arī turnīrs, kurš izveidots no jauna speciāli Eiropas U17 reitingam.

Latvijas Badmintona federācija līdz šim organizēja tikai vienu Eiropas un Pasaules reitinga turnīru - Yonex Latvia International, kurš tradicionāli notiek 22.nedēļas nogalē (maija beigas vai jūnija sākums). Savukārt Lietuvā jau vairākus gadus notiek gan Pasaules reitinga Future Series turnīrs pieaugušajiem Kauņā, gan Pasaules reitinga U19 turnīrs Klaipēdā, gan arī Eiropas U17 reitinga turnīrs Viļņā. Arī Igaunijā notiek gan Pasaules reitinga International Series turnīrs Tallinā janvārī, gan arī Eiropas U17 un Pasaules U19 reitinga turnīri vienlaicīgi decembrī Tartu.

 

03.01.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv