Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Sācies 2.kārtas balsojums par Latvijas badmintona Gada balva 2018

Līdz 2019.gada 16.janvāra plkst. 18:00 notiek 2.kārtas balsojums par Latvijas badmintona Gada balva 2018. Google vietnē iespējams nobalsot par vienu no trim atbilžu variantiem, kuri visbiežāķ tikai minēti 1.kārtas balsojumā. Google vietnē no katras e-pasta adreses iespējams nobalsot vienu reizi.

>>> Skatīt Latvijas badmintona Gada balva 2018 2.kārtas balsojuma anketu

Latvijas badmintona Gada balvas 2018 pasniegšanas ceremonija notiks sestdien, 19.janvārī no plkst. 20:30 līdz 22:30 Vecrīgas klubā "Četri Balti Krekli".

Latvijas Badmintona federācijas Valdes priekšsēdētāja Aija Mētra precizē, ka būs arī 3.kārta, un tā būs Latvijas Badmintona federācijas Valdes kompetencē. "Iespējams, kāda no 1. un 2.kārtas balsojumā iekļautajām nominācijām tomēr netiks pasniegta. Esam izgatavojuši 20 balvas. Skatīsimies, par kurām no nominācijām ir vislielākā interese, kā arī izteiktāki balsojuma līderi. Savukārt tradicionālo balvu Gada aktīvākajam spēlētājam noteiksim pēc reitinga statistikas datiem,” skaidro Aija Mētra.

 "Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšana ir iespēja mums izvērtēt aizvadīto gadu, kopīgi sanākt visiem badmintona saimes cilvēkiem vienkopus, lai satiktos arī ārpus badmintona spēles laukuma. Šī ir jau iesakņojusies tradīcija, kura jāturpina," uzskata Aija Mētra.

Šogad Latvijas badmintona Gada balvas tiks pasniegtas jau ceturto gadu pēc kārtas. Pirmo reizi šāds pasākums notika 2016.gada sākumā, kad tika izvērtēts 2015.gads Latvijas badmintonā. Kopš 2017.gada Latvijas badmintona Gada balva tiek tradicionāli pasniegta janvāra trešās nedēļas sestdienā.

Latvijas badmintona Gada balva arī šogad būs Jelgavas keramiķes Unas Ļahas ar rokām darināts badmintona bumbiņas siluets no baltā māla, ko ikdienā varēs izmantot kā dizaina elementu - sveču paliktni. "Manuprāt, šī balva ir mums ļoti piemērota. Ja tā visiem patīk, tad kāpēc gan no mainīt. Iespējams, kādam būs jau vairākas šādas balvas, taču arī Oskara balvas dizains netiek ik gadu mainīts. Lai tā ir kā tradīcija! " komentē Aija Mētra.

 

06.01.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv