Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Jelgavā aicina uz badmintona treniņu un Latvijas volejbola valstsvienības spēli

9.janvārī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā notiks vīriešu volejbola valstsvienību spēle Latvija - Izraēla. Latvijas Badmintona federācijas aicina arī Latvijas badmintonistus klātienē atbalstīt Latvijas volejbola valstsvienību. No 16:15 līdz 18:15 badmintonistiem ir iespēja piedalīties iknedēļas badmintona treniņā LLU Sporta centrā, bet pēc tam, izmantojot Latvijas Volejbola federācijas koleģiāli piešķirtos ielūgumus, doties uz Zemgales Olimpisko centru skatīties Eiropas mēroga volejbolu.

“Tas ir ļoti zīmīgi, ka Latvijas sporta federācijas savā starpā ir koleģiālas un savstarpēji atbalstošas. Arī mums, Latvijas Badmintona federācijā ir ļoti svarīgi sajust, ka mūsu darbs interesē arī ārpus mūsu ierastā loka. Un tieši tāpat, esmu pārliecināts, arī volejbola saimei ir svarīgi just atbalstu no citiem,” stāsta Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

Arī senāk Latvijas Badmintona federācija ir iesaistījusies citu federāciju rīkotajos pasākumos. Savulaik visi Latvijas U19 čempionāta dalībnieki saņēma ielūgumus uz Latvijas un Čehijas valstsvienību spēli Pasaules florbola čempionātā. Latvijas badmintonisti arī kopā devās skatīties futbola spēli Latvija - Andora. Savukārt Latvijas Badmintona federācijas un “BESPORT” Jelgavā kopīgi rīkotā badmintonistu pludmales volejbola kausa 8 labākie spēlētājiem bija iespēja klātienē skatīties Jūrmalā notiekošā Eiropas čempionāta pludmales volejbolā spēles.

“Tas, manuprāt, ir likumsakarīgi - ja mēs vēlamies, lai kāds fanotu par Latvijas badmintonistu panākumiem, arī mums pašiem jābūt aktīviem faniem gan badmintona, gan arī citu sporta veidu spēlēs. Lai nav tā, ka paši nefanojam ne par savējiem, ne arī par citiem sporta viediem, taču ceram, ka būs kāds, kas fanos par mums. Tāpēc svarīgi, ka mēs mudinām jauniešus aktīvāk fanot par savas valsts sportistiem klātienē gan savā, gan citos sporta veidos,” uzskata Kristians Rozenvalds. 

 

08.01.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv