Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Eiropas Shuttle time treneru kursos Siguldā var pieteikt 4 Latvijas kandidātus

Eiropas Badmintona konfederācija no 22. līdz 24.februārim Siguldā rīkos starptautiskus Shuttle Time treneru kursus potenciālajiem treneriem - instruktoriem. Ņemot vērā to, ka kursi notiek Siguldā, Latvijas Badmintona federācijai ir iespēja pieteikt četrus dalībniekus, nevis divus, kā citu valstu badmintona federācijām. Kursi notiks angļu valodā, tos vadīs Eiropas Badmintona konfederācija nosūtītie Shuttle Time programmas instruktori. 

>>> Skatīt informāciju Shuttle time semināra dalībniekiem

Interesentiem ir jāpiesakās Latvijas Badmintona federācijā līdz 2019.gada 17.janvārim, nosūtot pieteikumu uz e-pastu: info@badminton.lv. Pieteikumā kandidātam būtu jānorāda informācija par sevi, tai skaitā piecu ballu sistēma jānovērtē savas prasmes prezentēšanā, plānošanā, badmintonā, saistība ar skolu programmām, kā arī zināšanas par Shuttle Time programmu. 

Informācija par Latvijas Badmintona federācijas apzinātajiem kandidātiem tiks 18.janvārī nosūtīta uz Eiropas Badmintona konfederācijas biroju Dānijā, kur izvēlēsies, kurš no kandidātiem ir piemērots dalībai seminārā. 

Kandidātiem ir jābūt ar trenera un badmintona spēlētāja pieredzi, ar prasmēm prezentēt un vadīt treniņu procesu. Kandidātiem ir jāpārzina Shuttle Time programma, tai skaitā pirms tam jāizlasa Shuttle Time trenera rokasgrāmata un treniņu plāns ar video. Saprotams, ka kandidātiem ir jāprot sazināties angļu valodā.

Semināra dalībniekiem un instruktoriem tiek apmaksāta dzīvošanas un uzturēšanas izdevumi Siguldā, bet par nokļūšanu uz Siguldu atbildīgi semināra dalībnieki paši.

“Tā bija mūsu iniciatīva - pieteikties rīkot šo apmācības pasākumu pie mums Latvijā. Gan tāpēc, ka tādējādi mēs iegūstam papildus vietas mūsu treneriem, gan arī tāpēc, ka šādi mēs varam uzaicināt pie sevis ciemos pieredzējušus instruktorus un citu valstu trenerus. Tā ir arī iespēja Eiropas badmintona apritē atgādināt par Latviju,” stāsta Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

“Pasākuma dalībnieki iegūs vērtīgas zināšanas triju dienu garumā. Tāpat dalībnieki iegūst arī jaunus kontaktus citās Eiropas valstīs, lai tālāk tos attīstītu kopīgos pasākumus un pieredzes apmaiņā,” uzskata Kristians Rozenvalds.

Iegūtās zināšanas treneri varēs izmantot ne tikai savā ikdienas treniņu procesā. Treneri, kuri Siguldas semināra laikā sekmīgi nokārtos eksāmenu, varēs paši Latvijā turpmāk vadīt Shuttle time seminārus sporta skolotājiem un interešu izglītības badmintona pulciņu vadītājiem. "Tā ir papildus iespēja arī nopelnīt, jo par katru notikušo Shuttle time semināru tā vadītājs no Pasaules badmintona federācijas saņem honorāru 125 eiro apmērā. Kopējais Shuttle time skolu programmas semināra budžets ir 200 eiro, tai skaitā 125 eiro semināra vadītājam, 25 transporta izdevumi, 25 eiro prezentācijas materiāliem un vēl 25 eiro, lai šo semināru izplānotu konkrētajā laikā un vietā," precizē Kristians Rozenvalds.

 

09.01.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv