Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas čempionātā varēs piedalīties arī četri 2005.gadā dzimušie jaunieši

Latvijas Badmintona federācijas Treneru komisija ir pieņēmusi lēmumu pielaist pie dalības Latvijas čempionātā pieaugušajiem arī četrus jauniešus, kuri dzimuši 2005.gadā - Arīna Babre (Vamiera), Anna Kupča (Sigulda), Annemarija Priede (Rīga) un Dāvis Strazdiņš (Sigulda). Latvijas čempionāts badmintonā notiks Ķekavā, 2. un 3.februārī.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta 2019 nolikumu
>>> Skatīt informāciju par Latvijas čempionātu 2019
>>> Skatīt Latvijas čempionāta spēlētāju un spēļu sarakstu 

Saskaņā ar Latvijas čempionāta nolikumu, Latvijas čempionātā var piedalīties spēlētāji, kas dzimuši 2004.gadā un vecāki. Savukārt Latvijas badmintona federācijas Treneru komisija līdz 2019.gada 30.janvāra plkst. 12:00 varēja pieņemt lēmumu par jaunāku spēlētāju pielaišanu, izvērtējot treneru pieteikumus.

"Šis bija tas gadījums, kad, manuprāt, nevienam nebija šaubu par to, ka visi četri jaunieši ir pelnījuši pielaidi Latvijas čempionātam. Šo lēmumu mēs pieņēmām lielā vienprātībā," informē Latvijas Badmintona federācijas Valdes locekle un Treneru komisijas vadītāja Diāna Šavalgina.

Pieteikšanās termiņš uz Latvijas čempionātu ir 2019.gada 28.janvāra plkst. 22:00. Pieteikumi ir jānosūta rakstveidā uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv. Pieteikumā ir jānorāda spēlētāja vārds un uzvārds, dzimšanas gads, pārstāvošāorganizācija un kategorijas, kurās spēlētājs startēs.

Latvijas čempionāta vienspēļu pamatturnīrā varēs piedalīties 32 spēlētāji, no kuriem 24 uz pamatturnīru kvalificēsies saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2018.gada 31.decembrī, savukārt 8 pamatturnīra spēlētāji tiks noteikti kvalifikācijā. Savukārt visos dubultspēļu pamatturnīros būs 16 pāri, no kuriem 12 tiks noteikti saskaņā ar reitingu, bet 4 tiks noteikti kvalifikācijā.

 

15.01.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv