Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Jelgavā arī šogad rīkos badmintona sacensības Ledusskulptūru festivāla laikā

Turpinot 2018.gadā aizsākto tradīciju, arī 2019.gadā Jelgavā notiekošā Ledusskulptūru festivāla laikā notiks divi badmintona turnīri - sestdien, 9.februārī notiks Ledusskulptūru kauss senioriem, bet svētdien, 10.februārī notiks Ģimenes pāru Ledusskulptūru kauss. Abu sacensību godalgoto vietu ieguvējiem balvās būs arī ielūgumi uz Ledusskulptūru festivālu.

>>> Skatīt Ledusskulptūru kauss senioriem nolikumu
>>> Skatīt Ģimenes pāru Ledusskulptūru kauss nolikumu

“Pērn pieredze apvienot Ledusskulptūru festivālu ar badmintona sacensībām ļoti attaisnojās, jo sabrauca dalībnieki no visas Latvijas, lai izbaudītu Jelgavas svētku programmu, gan arī badmintona turnīru,” rezumē turnīra rīkotājs Kristians Rozenvalds, piebilstot, ka arī šogad ir jūtama liela interese, turklāt ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, kur Jelgavas Ledusskulptūru festivāls kļūst arvien populārāks.

"Pārn tas bija ļoti eksluzīvi - Ledusskulptūru festivāla lielā skatuve atradās blakus LLU Sporta namam. Spēlētāji tūlīt pēc badmintona turnīra varēja iejusties festivāla atmosfērā, bet uz lielās skatuves notiekošo varēja sadzirdēt arī sporta zālē," atceras Kristians Rozenvalds.

“Jāatzīmē arī to, ka Ledusskulptūru kauss senioriem ir viens no nedaudzajiem Latvijā notiekošajiem badmintona turnīriem senioriem. Mums ir ļoti strauji audzis turnīru skaits, ir daudz turnīru jauniešiem un dažādām meistarības grupām, taču senioru turnīri ir tikai daži, tai skaitā vēl arī Latvijas un Baltijas senioru čempionāts. Mums jāveicina, ka pieaug arī šādu senioru turnīru skaits!” uzskata Kristians Rozenvalds.

“Nozīmīgs ir arī tagad jau tradicionālais Ģimenes pāru kauss, kāds notiek daudzviet pasaulē, izceļot badmintonu kā ģimenēm piemērotu sporta spēli, kuru kopā var spēlēt vecāki ar bērniem, vīri ar sievām, brāļi ar māsām. Šai ziņā badmintons kā sporta spēle, manuprāt, ir viens no līderiem,” stāsta Kristians Rozenvalds.

Pērn šāds Ģimeņu kauss Jelgavā, vienlaicīgi ar Ledusskulptūru festivālu un neilgi pirms Valentīna dienas, notika pirmo reizi. Sākotnējā iecere bija rīkot tikai jaukto dubultspēļu turnīru, bet, ņemot vērā dalībnieku interesi, sacensības tika papildinātas arī ar vīriešu dubultspēlēm, lai kopā var spēlēt tēvi un dēli. Šogad plānojam sapulcināt arī sieviešu dubultspēles, lai kopā var spēlēt māsas vai arī mātes ar meitām. Pērn vīriešu dubultspēļu turnīrā piedalījās 9 ģimeņu pāri, uzvaru izcīnīja Dāvis Lozda & Salvis Lozda, bet jaukto dubultspēļu turnīrā piedalījās 14 mīloši pāri, uzvarot Jelgavas pārim Pauls Panke & Gunta Arena.

>>> Skatīt Valentīna dienas kauss mīlētājiem 2018 rezultātus

 

26.01.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv