Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Izlozē tika izsēti dalībnieki uz Latvijas čempionātu badmintonā 2019

Trešdien, 30.janvārī plkst. 14:00 notika izloze, kurā savus pretiniekus noskaidroja Latvijas čempionāta badmintonā dalībnieki. Izlozē piedalījās LBF Valdes loceklis un Latvijas čempionāta rīkotājs Viesturs Bajārs, Latvijas čempionāta Galvenā tiesneša vietnieks Kristaps Pilveris un LBF ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. Latvijas čempionātu badmintonā notiks jau šonedēļ - 2. un 3.februārī , Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā. Uz Latvijas čempionātu ir pieteikušies 105 dalībnieki.

>>> Skatīt izlozes protokolu
>>> Skatīt Latvijas čempionāta 2019 nolikumu
>>> Skatīt Latvijas čempionāta spēlētāju un spēļu sarakstu
>>> Skatīt informāciju par LBF Treneru komisijas lēmumu par jaunāku spēlētāju pielaišanu 

Latvijas čempionātu 2019.gada 2. un 3.februārī rīkos badmintona klubs “Baloži”, sadarbība ar Ķekavas novada Sporta aģentūru. Latvijas čempionāts notiks jaunajā Ķekavas vidusskolas Sporta kompleksā, kurā var izkārtot 7 badmintona dubultspēļu laukumus.

Latvijas čempionāta vienspēļu pamatturnīrā varēs piedalīties 32 spēlētāji, no kuriem 24 uz pamatturnīru kvalificēsies saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2018.gada 31.decembrī, savukārt 8 pamatturnīra spēlētāji tiks noteikti kvalifikācijā. Savukārt visos dubultspēļu pamatturnīros būs 16 pāri, no kuriem 12 tiks noteikti saskaņā ar reitingu, bet 4 tiks noteikti kvalifikācijā.

Latvijas Badmintona federācijas Valdē tika noteikts, ka turpmāk iepriekšējo Latvijas čempionātu uzvarētāji nākamā Latvijas čempionātā tiks izsēti tabulās ar pirmo numuru. Tādējādi 2018.gada vienspēļu čempioni Niks Podosinoviks un Una Berga, kā arī vīriešu dubultspēļu čempioni Niks Podosinoviks & Reinis Šefers Ķekavā tiks izsēti kā pirmie. Savukārt Ieva Pope, kura pērn uzvarēja gan sieviešu dubultspēlēs kopā ar Moniku Radovsku, gan jauktajās dubultspēlēs kopā ar Niku Podosinoviku, šajā Latvijas čempionātā nepiedalīsies, jo Nīderlandē turpina ārstēt traumu, tādējādi šajās disciplīnās arī pirmais numurs tiks izsēts saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu.

Pirmie četri spēlētāji turnīra tabulās tiks izsēti saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2019.gada 28.janvārī, tai skaitā kā pirmais numurs būs pērnā gada Latvijas čempioni, ja piedalīsies Latvijas čempionātā attiecīgajā disciplīnā arī šogad. Pārējie spēlētāji un pāri tabulās tiks ielozēti, iepriekš tos izkārtojot grozos. Vīriešu un sieviešu vienspēlēs katrā grozā būs pa 8 spēlētājiem, savukārt dubultspēlēs katrā grozā būs pa 4 pāriem. Izloze notiks 2019.gada 30.janvārī plkst. 14:00 ar tiešraidi Latvijas Badmintona federācijas Youtube kanālā.

Latvijas čempionāta badmintonā finālspēles tiks translētas TV tiešraidē "Sportacentrs TV". Sestdien notiks dubultspēļu turnīri un pēc plkst. 19:30 notiks visu dubultspēļu fināli, savukārt svētdien notiks vienspēļu pamatturnīri un pēc plkst. 18:00 notiks visas četras vienspēļu spēles par medaļām.

Īpašs prieks, ka šo Latvijas nozīmīgāko turnīru ar savu produkciju atbalstīs vietējais uzņēmums "Ķekavas Avots".

 

27.01.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv