Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas badmintona Gada balva nodota TVPlay redakcijai

Ar nelielu novēlošanos Latvijas badmintona Gada balva Medijs 2018 ir nonākusi pie tās īpašniekiem - TVPlay Sport, kuru iepriekš pazinām kā Viasat Sport Baltic. Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds balvu nodeva TVPlay Sport vadītājam Tomam Circenim un TVPlay sabiedrisko attiecību un mārketinga menedžerei Līnai Kārkliņai.

>>> Skatīt inforāciju par Latvijas badmintona Gada balva

Atgādinām, ka 2019.gada 19.janvārī Latvijas Badmintona federācija pasniedza Latvijas badmintona Gada balvas, tādējādi rezumējot 2018.gadu Latvijas badmintonā. Balvu Gada medijs saņēma TVPlay Sport, jo šis medijs visvairāk ietekmējis badmintonā notiekošo. “Gada sākumā februārī trīs vakarus pēc kārtas Latvijas un Baltijas skatītājiem bija iespēja skatīties Eiropas komandu čempionāta izšķirošās spēles no Krievijas, savukārt aprīlī trīs vakarus pēc kārtas tika nodrošināta tiešraide no Eiropas čempionāta Spānijā. Abos šajos turnīros piedalījās Latvijas komandas un spēlētāji, taču viņi netika līdz izšķirošajām spēlēm, kuras rādīja TV,” atgadina Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. 

“Šīs translācijas mums bija kā pavērsiena punkts Latvijas badmintonā. Eiropas čempionātu translācijas bija blakus ar Maira Brieža boksa cīņām un Eiropas futbola čempionu līgas izšķirošajām spēlēm. Tā bija iespēja arī badmintonam Latvijā būt augstākajā sporta notikumu līgā. To novērtēja skatītāji, badmintona līdzjutēji, esošie un potenciālie sponsori, citu mediju žurnālisti,” informē Kristians Rozenvalds.

Viasat Sport Baltic, kuru tagad pazīstam kā TVplay Sport, 2018.gadā kopā parādīja 30 spēles 6 translācijās. Jāatzīmē, ka 2018.gadā arī Best4Sport TV kanāls augustā 3 translācijās parādīja 15 izšķirošās spēles no Pasaules čempionāta Ķīnā, savukārt Sportacentrs TV pārraidīja 36 Latvijā notiekošās badmintona spēlēs no Latvijas čempionātiem un Latvijā notiekošā Pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International”. 

“Citās valstīs, jo īpaši Āzijā, badmintons ir viens no TOP sporta veidiem TV. Āzija tas dala pirmās vietas, savukārt arī Pasaules badmintons ir viens no TOP 10 sporta veidiem. Badmintona spēles ir aizraujošas! Pietiekami dinamiskas, lai būtu interesanti sekot līdzi, un nav arī pārāk straujas, lai ātri nogurtu no skatīšanās,” uzskata Kristians Rozenvalds, atgādinot, ka Pasaulē badmintons ir otrs populārākais sporta veids ar saviem 220 miljoniem spēlētāju.

 

29.01.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv