Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Aicina pieteikties rīkot Latvijas čempionātus 2019.gadā

Latvijas Badmintona federācijas Valde 2019.gada 12.februāra sēdē precizēja datumus Latvijas čempionātiem 2019.gadā, kā arī aicina Latvijas badmintona klubus un pašvaldības pieteikties rīkot šos Latvijas čempionātus.

Latvijas čempionāts klubu komandām ieplānots divu dienu garumā - 6. un 7.aprīlī. Pirmajā dienā ieplānots Kvalifikācijas turnīrs un B grupas turnīrs, savukārt 7.aprīlī ieplānots Latvijas klubu komandu čempionāta finālturnīrs, kurā varētu piedalīties 8 komandas. Finālturnīram 7.aprīlī pietiek ar 4 badmintona laukumiem, savukārt 6.aprīlī ieplānotajam Kvalifikācijas un B turnīram būtu nepieciešami vismaz 6 badmintona laukumi. Kvalifikācijas un Finālturnīrs var notiks arī dažādas sporta zālēs.

Latvijas Badmintona federācijas Valde nolēma turpināt 2018.gadā aizsākto, ka Latvijas čempionāts senioriem notiek novembra sākumā, kad vienlaicīgi notiek Baltijas čempionāts jauniešiem. "Mūsu saspringtajā badmintona kalendārā nemaz nav tik daudz brīvo vietu, tāpēc pieturēšanās pie novembra sākuma, kad nedēļas nogale rezervēta Baltijas jaunatnes čempionātam, ir ļoti piemērota arī Latvijas senioru čempionātam, jo šie pasākumi viens otram nekādi netraucē," uzskata Latvijas Badmintona federācijas Valdes loceklis un Atlētu komisijas vadītājs Viesturs Bajārs.

Jauniešiem un junioriem pieci čempionāti trijos divu dienu turnīros

Latvijas čempionāti jauniešiem 2019.gadā notiks kā trīs atsevišķi turnīri. 4. un 5.maijā ieplānots Latvijas čempionāts U13 un U17 vecuma grupā,  12. un 13.oktobrī ieplānots Latvijas čempionāts U15 vecuma grupā, 30.novembrī un 1.decembrī ieplānots Latvijas čempionāts U11 un U19 vecuma grupā. 

"Latvijas Badmintona federācijas Valde nolēma saglabāt tradīciju Latvijas čempionātu U19 vecuma grupā rīkot gada nogalē, kā arī turpināt 2018.gadā aizsākto, ka Latvijas čempionāts U11 notiek gada beigās, lai dotu iespēju uz to sagatavoties bērniem, kas septembrī uzsākuši trenēties badmintonā. Savukārt U15 vecuma grupā nolemts rīkot atsevišķu turnīru, jo U15 vecuma tradicionāli ir vislielākā," informē Latvijas Badmintona federācijas Valdes locekle un Treneru komisijas vadītāja Diāna Šavalgina.

Latvijas Badmintona federācijas Valde nolēma, ka Latvijas čempionāti jauniešiem un junioriem arī turpmāk notiks divās dienās, pretējā gadījumā, dalībniekiem piesakoties visās trijās disciplīnās, ir pārāk liela spēļu slodze.

Aicina pieteikties badmintona klubus un pašvaldības

Turnīru rīkotāji tie aicināti pieteikties e-pastā: info@badminton.lv. Pieteikšanās termiņš rīkot Latvijas klubu komandu čempionātu ir 2019.gada 1.marts. Pieteikšanas termiņš rīkot Latvijas čempionātus jauniešiem, junioriem un senioriem ir divi mēneši pirms ieplānotā turnīra.

 

13.02.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv