Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
LLU Universiādē uzvar Kristaps Kalniņš un Elza Lote Buša

Trešdien, 20.februārī notika Latvijas Lauksaimniecības universitātes badmintona turnīrs, kura rezultāti tika iekļauti arī LLU Universiādes kopvērtējumā. Turnīrā piedalījās 38 studenti, tai skaitā 27 vīrieši un 11 sievietes. Pārstāvētas bija 7 LLU fakultātes, turklāt, bija studenti ne tikai no Latvijas, bet vēl sešām valstīm, tai skaitā Bangladešas, Indijas, Šrilankas, Moldovas, Ungārijas un Krievijas.

>>> Skatīties LLU Universiādes badmintona turnīra rezultātus

Vīriešu vienspēlēs jau otro gadu pēc kārtas pārliecinoši uzvarēja siguldietis Kristaps Kalniņš, kurš neslēpj, ka savu badmintona raketi šobrīd ir nolicis malā, jo daudz laika velta mācībām un darbam savā plašajā saimniecībā. Taču jāatzīmē, ka arī pārējie vīriešu vienspēļu pusfinālisti bija spēlētāji ar pieredzi Latvijas reitinga turnīros, tai skaitā Druvas badmintona skolas audzēknis Kristaps Liepa, kurš izcīnīja 2.vietu, Latvijas jau ilgāk dzīvojošais Šrilankas students Lakmal Kularatne, kurš spēlē par 3.vietu uzvarēja Māri Nagobadu no Talsiem.  

Sieviešu vienspēles uzvarēja Cēsu badmintona skolas audzēkne Elza Lote Buša, kura Jelgavā studē veterinārmedicīnu un regulāri apmeklē badmintona treniņu LLU Sporta centrā. 2.vietā Laura Skujevska no Penkules, kura iepriekš arī ir piedalījusies Latvijas badmintona reitinga turnīros. 3.vietā Ieva Ivbule, kura LLU Sporta centrā badmintonu spēlē bieži, taču cituviet badmintona turnīros vēl nav piedalījusies. Taču LLU Universiādes badmintona turnīrā Ieva Ivbule izcīnīja visvairāk medaļas, tai skaitā arī zelta medaļu gan sieviešu dubultspēlēs pāri ar Lauru Skujevsku, gan arī jauktajās dubultspēlēs pāri ar Iļju Daņilovu.

LLU Universiādes kopvērtējumā vīriešiem pirmajā vietā Meža fakultāte, otrajā vietā Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte, trešajā vietā Lauksaimniecības fakultāte. Arī sievietēm pirmajā vietā Meža fakultāte, otrā vietā Vides un būvzinātņu fakultāte, trešajā vietā Veterinārmedicīnas fakultāte. Kopvērtējumā tika ņemti vērā trīs labākie rezultāti vienspēlēs un divi pāri dubultspēlēs.

Jau vairākus gadus pēc kārtas LLU Universiādes badmintona turnīru atbalstīja mūzikas klubs “Jelgavas Krekli”, kā balvu piešķirot ielūgumus uz pasākumiem, kurus ļoti iecienījuši studenti Jelgavā.

Latvijas Lauksaimniecības universitātē ir radīti vislabākie apstākļi badmintonam, jo studentiem iespēja bezmaksas trenēties vismaz trīs reizes nedēļā pirmdienas, trešdienas un piektdienas vakaros. LLU Sporta centrā ir 5 pastāvīgi iezīmēti badmintona turnīri, uz vietas ir arī badmintona inventārs 16 spēlētājiem.

Šobrīd LLU studenti gatavojas Latvijas Universitātes badmintona turnīram, kas notiks turpat LLU Sporta centrā jau drīz, sestdien, 2.martā.

 

21.02.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv