Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Evelatus
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Siguldā notiek Eiropas badmintona treneru seminārs

No 22. līdz 24.februārim Siguldā notiek Eiropas badmintona konfederācijas rīkotais Pasaules badmintona federācijas skolu programmas Shuttle time instruktoru seminārs. Seminārā piedalās 16 dalībnieki no Maltas, Itālijas, Īrijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Fāreru salām, kā arī 4 badmintona treneri no Latvijas. Semināru vada Itālijas treneris Henri Vervoort kopā ar Kristapu Pilveri no Latvijas. Seminārā kā eksperts piedalās arī Eiropas badmintona konferederācijas attīstības projektu vadītājs Luka Crippa.

No Latvijas seminārā piedalās Diāna Šavalgina no Salaspils, Grieta Jermacāne no Cēsīm, Pauls Gureckis no Rīgas un Uvis Raivis Kronenbergs no Siguldas. Dēļ tā, ka seminārs notiek Latvijā, vietējiem bija iespēaja pieteikt nevis 2, bet četrus dalībniekus. Latvijas treneriem tā ir iespēja ne tikai nostiprināt teorētiskās un praktiskās zināšanas par Pasaules badmintona federācijas skolu programmu Shuttle Time, bet arī iegūt jaunus kontaktus un uzzināt citu valstu badmintona treneru pieredzi.

Kā pirmie ieguvēji no semināra rosies Sigldā bija Siguldas sporta skolas jaunie badmintonisti, kuriem ceturtdienas treniņu angļu valodā novadīja pieredzējušais Maltas treneris  Patrick Cassar.

 

22.02.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv