Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Evelatus Latvijas kauss - iespēja jaunajiem un izaicinājums pieredzējušiem

Svētdien, 24.martā, Salaspils Sporta namā notiks Evelatus Latvijas kausa jauniešiem 1.posma sacensības. Pieredzējušie bērni un jaunieši tiek aicināti piedalīties A meistarības grupas turnīrā, lai cīnītos par Evelatus balvām kopvērtējumā. Turklāt, U13 un U15 vecuma grupu uzvarētāji zēnu un meiteņu vienspēles cīnīsies arī par KROM Kendama balvām. Savukārt mazāk pieredzējušie un iesācēji tiek aicināti spēlēt B meistarības grupās. Salaspilī notiks arī turnīrs U9 vecuma grupā uz 1/2 laukuma, kā arī ieplānots turnīrs iepriekš “aizmirstajā” U21 vecuma grupā.

>>> Skatīt Evelatus Latvijas kausa badmintonā jauniešiem nolikumu
>>> Skatīt  Evelatus Latvijas kausa 2019.gada 1.posma Salaspilī nolikumu
>>> Skatīt Evelatus Latvijas kausa 2019.gada 1.posma Salaspilī dalībnieku un spēļu sarakstu 

Pieteikšanās termiņš uz Evelatus Latvijas kausa jauniešiem 1.posma sacensībām Salaspilī ir ceturtdiena, 21.marts plkst. 22:00. Pieteikumi ir nosūtāmi elektroniski uz e-pasta adresi: pieteikumi@badminton.lv. Pieteikumā jānorāda turnīrs, spēlētāja vārds un uzvārds, klubs, dzimšanas gads, un spēļu kategorijas.

Dalības maksa par vienspēlēm ir €6, tai skaitā arī U9 un U21 vecuma grupās, dalības maksa par dubultspēlēm ir €4 no viena dalībnieka. Piedaloties trijās disciplīnās, dalības maksa ir €10 no dalībnieka, tādējādi dalība trešajā disciplīnā ir bezmaksas. 3+ Ģimenes kartes īpašniekiem tiek piemērota 50% atlaide no dalības maksas.

Vienspēļu disciplīnas dalībnieks var pieteikties tikai savā vecuma grupā, taču, gadījumā, ja attiecīgajā vecuma grupā būs nepietiekošs pieteikto dalībnieku skaits, sacensību rīkotāji veiks grupu apvienošanu, izņemot U9 vecuma, kura paliks nemainīga neatkarīgi no pieteikto dalībnieku skaita.

Daudz ir bijušas diskusijas par to, vai ir nepieciešams ierobežojums spēlēt tikai savā vecuma grupā. Ir treneri un vecāki, kuri vēlētos ļaut saviem bērniem spēlēt vecākās grupās. “Mums šobrīd gadā ir gandrīz 100 turnīri, kuros spēlētāji var izvēlēties, kurā grupā spēlēt, taču, ir jābūt vismaz pāris turnīriem gadā, kur dalībnieki sacenšas savā vecuma grupā. Lai visiem ir nepārprotami skaits, kurš ir šajā vecumā ir spēcīgākais. Jā, iespējams, uzvarētājs ir jau iepriekš zināms, taču vājākiem spēlētājiem tā ir iespēja salīdzināt savus spēkus pret līderiem, un arī līderiem ir iespēja “nomērīt”, cik tālu meistarībā ir pietuvojušies konkurenti. Iespējams, pirms pusgada bija vieglas uzvaras ar viencipara skaitli, bet tagad, lai arī uzvara, bet spēle kļūst arvien līdzīgāka,” lēmumu skaidro Latvijas Badmintona federācijas Valdes locekle un Treneru komisijas vadītāja Diāna Šavalgina.

Latvijas kausa posmiem ir noteikts fiksēts Latvijas badmintona reitinga koeficients. Tās ir nākamās nozīmīgākas Latvijas bērnu un jauniešu badmintona sacensībās pēc Latvijas čempionāta.

Atgādinām, ka Latvijas badmintona federācija ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Latvijā pazīstamo mobilo telefonu un aksesuāru mazum un vairumtirgotāju Evelatus, kurš sponsorēs balvas Latvijas jaunatnes kausa badmintonā kopvērtējuma uzvarētājiem piecās vecuma grupās - U11, U13, U15, U17 un U19. Kopvērtējumā tiek iekļauti arī attiecīgās vecuma grupas Latvijas čempionāta rezultāti.

 Balvu saraksts Evelatus Latvijas jaunatnes kausa badmintonā 2019.gada kopvērtējuma uzvarētājiem tiks noteikts līdz 2019.gada oktobrim. Evelatus regulāri papildina sarakstu ar produktiem, kurus ražo paši ar Evelatus zīmolu. Šobrīd šādu produktu sarakstā ir 45 vienības, tai skaitā mobilie telefoni, austiņas un skaļruņi, datu kabeļi un lādētāji, mobilo telefonu maciņi un aizsargstikli, fitnesa aproces, mobilo telefonu turētāji, kā arī giroskūteri un elektriski velosipēdi.  

Evelatus ir Latvijas uzņēmums, kurš darbojas jau vairāk nekā 15 gadus. Iesākumā bija tikai viens veikaliņš, bet šobrīd Evelatus veikali darbojas jau 18 tirdzniecības centros. Sortimentā ir ne tikai aksesuāri vairāk 400 mobilo telefonu modeļiem, bet arī Evelatus ražota augstas kvalitātes produkcija ar Evelatus zīmolu. Evelatus bija arī Latvijas nacionālās futbola izlases oficiālais sponsors 2016.gadā. Tāpat Evelatus kā ģenerālsponsors atbalstīja Latvijas dziedātājas Aminatas Savadogo piedalīšanos Eirovīzijas, kad Aminata finālā ieguva 5.vietu.

KROM Kendama balvas labākiem U13 un U15

SIA “BESPORT” piedāvā ne tikai badmintona inventāru, bet arī Latvijas jauniešu vidu populārās KROM kendamas. Salaspilī U13 un U15 pirmo trīs vietu ieguvēji zēnu un meiteņu vienspēlēs balvās saņems populārās KROM kendamas, tādējādi kopējais balvu fonds ir 12  KROM kendamas. 

Atgādinām, ka Latvijas Badmintona federācijas sadarbība ar KROM kendamas izplatītājiem aizsākas 2018.gada decembrī, kad KROM kendamas vārdā tika nosaukts Evelatus Latvijas kausa U13 posms Valmierā, kur vienlaicīgi notika gan Latvijas čempionāts U11 un U19 vecuma grupām, gan arī īpašs KROM kendamas prezentācijas pasākums, kurā piedalījās arī pasaules čempions kendama freestyle disciplīnā Bonz Atron no ASV.

 

25.02.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv