Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Inbox.lv
EHR Hiti
Tallink
Venden
SIA Ankravs
Einšteins Autoskola
Kauno Tiltai
Flora koka logi un durvis
Dzintars
Dienas žurnāli
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Siguldā uz Yonex Latvia U17 International pieteikušies 111 spēlētāji no 15 valstīm

2019.gada 29.-31.martā Latvijā pirmo reizi notiks Eiropas badmintona U17 reitinga turnīrs Yonex Latvia U17 International. 26.februārī plkst. 18:00 noslēdzās dalībnieku reģistrācijas termiņš. Uz turnīru Siguldā ir pieteikušies 111 spēlētāji no 15 valstīm.

>>> Skatīt Yonex Latvia U17 International spēlētāju un spēļu sarakstu
>>> Skatīt Yonex Latvia U17 International nolikumu

Vīriešu vienspēlēm ir pieteikušies 54, bet sieviešu vienspēlēm 52. Gan vīriešu, gan arī sieviešu dubultspēlēm ir pieteikušies 24 pāri. Savukārt jauktajām dubultspēlēm ir pieteikušies 36 pāri, tādējādi 4 pāri tiks iekļauti rezerves listē, jo turnīrā ir noteikts maksimums - 32 pāri.

Siguldas turnīrā būs pārstāvētas 15 valstis, tai skaitā Austrija, Baltkrievija, Dānija, Spānija, Igaunija, Itālija, Lietuva, Luksemburga, Norvēģija, Polija, Krievija, Skotija, Zviedrija, Ukraina un Latvija.

Visvairāk spēlētāju Siguldas turnīrā būs no Krievijas - 28, Latvijas - 22, Ukrainas - 17, Igaunijas - 16.

Latvijas spēlētājiem šis turnīrs ir ļoti nozīmīgs arī tāpēc, ka visiem Latvijas spēlētājiem būs iespēja startēt un iegūt Eiropas U17 reitinga punktus. Tie nepieciešami gatavojoties Eiropas U17 čempionātam, kas notiks 2019.gada vasaras beigās. Tāpat Eiropas U17 reitinga punkti nepieciešami startiem citos U17 reitinga turnīros, lai tiktu spēlēt pamatturnīrā vai augstāk izsēti. Piemēram, Polijas U17 turnīrā Victor Polish U17 International, kas notiks skolēnu brīvlaikā no 15. līdz 17.martam, vairāki Latvijas spēlētāji tā arī netiks pielaisti, jo ir iekļauti rezerves listē nepietiekošā reitinga dēļ.

Siguldas turnīrs būs arī kā organizatoriskās sagatavošanās posms Pasaules reitinga badmintona turnīram “Yonex Latvia International”, kas notiks Jelgavā no 30.maija līdz 2.jūnijam. Arī Siguldas turnīrā, tāpat kā Jelgavas, būs nepieciešams spēlētājus sagaidīt lidostā un nodrošināt viņiem transportu uz Siguldu. Tāpat nepieciešams nodrošināt pusfināla un fināla spēļu tiesāšanu no paaugstinājuma, tāpēc Siguldas turnīrs būs arī kā Latvijas paaugstinājumu tiesnešu praktikums. 

Eiropas badmintona U17 turnīru kalendārā Latvijas U17 turnīram ir atvēlēta 13 nedēļa. Jau nākamā nedēļā turnīrs notiks Čehija, bet divas nedēļas iepriekš Polijā.

Vienlaicīgi ar Yonex Latvia U17 International notiks arī Siguldas starptautiskais jauniešu turnīrs U11 - U15 vecuma grupām. Pieteikties uz šo turnīru var vēl līdz 12.martam.

>>> Skatīt Sigldas starptautiskā jauniešu turnīra nolikumu

 

27.02.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv