Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas klubu komandu čempionāts notiks Tērvetē 6. un 7.aprīlī

Latvijas badmintona federācijā 6.martā ir apstiprināts un publicēts Latvijas klubu komandu čempionāta nolikums. Kā norises vieta ir izvēlēta Tērvetes novada sporta halle, kurā Latvijas klubu komandas sacentīsies 6. un 7.aprīlī. Turpat Tērvetes novada sporta hallē 6.aprīlī notiks arī Latvijas komandu Izaicinājuma kauss, kurā piedalīsies B līgas komandas, spēlējot Badminton 100 formātā.

>>> Skatīt Latvijas klubu komandu čempionāta nolikumu
>>> Skatīt Latvijas komandu Izaicinājuma kausa nolikumu
>>> Skatīt komandu, spēlētāju un spēļu sarakstu Tournamentsoftware.com
>>> Skatīt A, B (B1) un C (B2) līgas komandu reitingu

Latvijas klubu komandu čempionāta nolikums ir veidots uz iepriekš Ozolniekos notikušā čempionāta nolikuma bāzes, taču ir arī vairāki jauninājumi. 

Nolikumā noteikts, ka Latvijas klubu komandu čempionāta finālturnīrā svētdien, 7.aprīlī piedalīsies 12 komandas. Finālturnīrā ir garantēta vieta esošajam čempionam (Valmieras badmintona klubs) un vietējam klubam (Tērvete), kā arī sestdien, 6.aprīlī turpat Tērvetē notiekošā Izaicinājuma kausa (B grupas) uzvarētājam.

Lai noteiktu komandu izkārtojumu tabulās, trešdien, 2019.gada 3.aprīlī plkst. 12:00 tiks veikta izloze, iepriekš komandas izkārtojot trijos grozos pēc komandu reitinga. 1.grozā - 1. līdz 4.komanda, 2.grozā - 5. līdz 8.komanda, 3.grozā - 9. līdz 12.komanda, kā arī Kvalifikācijas un B grupas uzvarētāji, kā arī Valmieras badmintona kluba un Tērvetes komanda, ja tās nebūs dēļ reitinga iekļautas 1. vai 2.grozā.

Komandu reitingam nepieciešamais spēlētāju skaits ir samazināts no 8 uz 6, turklāt precizēts, ka komandas reitingā tiek ņemts vērā 3 labāko vīriešu un 3 labāko sieviešu reitinga kopsumma, kopā saskaitot vienspēļu, dubultspēļu un jaukto dubultspēļu reitinga punktus.

Ja Kvalifikācijas turnīrā būs līdz 5 komandām, tad tās spēlēs grupas turnīru, izspēlējot katra ar katru 4 komandas spēles. Ja Kvalifikācijas turnīrā būs 6 un vairāk komandas, tad komandas tiks salozētas vairākas apakšgrupās. Nolikumā noteikts, ka katrai komanda Kvalifikācijas turnīrā ir garantētas vismaz 2 komandu spēles, bet ne vairāk kā 4 komandu spēles.

Nolikumā ir precizēta spēļu secība katrā no komandu spēlēm, jo iepriekš spēļu secība ir radījis domstarpības starp komandām, jo tās vēlas spēlēt sev izdevīgākā secībā. Par piemēru Latvijas klubu komandu čempionātam izvēlēta spēļu secība no Eiropas klubu komandu čempionāta.

Latvijas klubu komandu čempionāta uzvarētājs arī šogad ir tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas klubu komandu čempionāta, kurš jūnija notiks Luksemburgā. Latvijas Badmintona federācija sedz komandas dalības maksu Eiropas klubu komandu čempionātā €450,00 apmērā, bet transporta un uzturēšanās izmaksas sedz klubs. 2017. un 2018.gadā Latvijas klubu komandu čempionāta uzvarētājs Valmieras badmintona klubs piedalījās Eiropas klubu komandu čempionātos Itālijā un Polijā.

Arī šogad komandām ir jāpiesaka ne tikai spēlētāji, bet arī savas paaugstinājuma tiesnesis. Taču šogad nolikumā noteikts, katiesnesis var būt arī kāds no sākotnēji pieteiktajiem komandas dalībniekiem, bet līdz ar pieteikšanos par tiesnesi, viņš tiek atskaitīts no komandas.

 

07.03.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv