Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Aicina Latvijas seniorus gatavoties uz Pasaules čempionātu augustā

2019.gadā Pasaules čempionāts badmintonā senioriem notiks Polijas dienvidu pilsētā Katovicē no 4.augusta līdz 11.augustam. Ņemot vērā to, ka šogad nozīmīgākais Pasaules senioru turnīrs notiks tikai 1000 km attālumā no Rīgas, Latvijas Badmintona federācija aicina arī Latvijas seniorus piedalīties Pasaules čempionātā.

>>> Skatīt Pasaules čempionata badmintonā senioriem interneta lapu

Pasaules čempionāts badmintonā senioriem notiks visās piecās badmintona disciplīnās un deviņās vecuma grupās: +35 (1983), +40 (1978), +45 (1973), +50 (1968), +55 (1963), +60 (1958), +65 (1953), +70 (1948), +75 (1943).

Pieteikšanās termiņš ir otrdiena, 2019.gada 18.jūnijs plkst. 18:00. Spēlētājus sacensībām var pieteikt tikai katras valsts badmintona federācija, tiešsaistē, tāpat kā piesakot spēlētājus un Pasaules un Eiropas reitinga turnīriem.

Katra valsts vienā vecuma grupā var pieteikt ne vairāk kā 4 vīriešus un 4 sievietes vienspēlēs, 8 vīriešus un 8 sievietes dubultspēlēs, kā arī 4 vīriešus un 4 sievietes jauktajās dubultspēlēs. Iespējams, ka Latvijas Badmintona federācijai nāksies rīkot nacionālo atlases turnīru.

Latvijas Badmintona federācija aicina Latvijas seniorus par savu vēlmi un gatavību piedalīties informēt līdz 2019.gada 11.jūnija plkst. 18:00, rakstiski uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv. Šāds termiņš nepieciešams gan tāpēc, lai varētu izveidot spēlētāju ID profilus Pasaules badmintona federācijas tiešsaistes sistēmā, gan arī nepieciešamības gadījumā veikt nacionālo atlasi.

Dalības maksa vienam dalībniekam ir USD 120 par dalību vienā disciplīnā un USD 150 par dalību divas vai trijās disciplīnās. 

Latvijas Badmintona federācijas 2019.gada budžeta projektā senioru atbalstam ir ieplānoti 1000 eiro. Lēmumu par to, kā šo līdzekļus lietderīgāk izmantot Latvijas Badmintona federācijas Valde pieņems jūnijā, kad būs zināms, cik daudzi Latvijas spēlētāji plāno piedalīties Pasaules čempionātā badmintonā senioriem. Iespējams, Latvijas Badmintona federācija kompensēs Pasaules čempionāta dalības maksu vai ceļa un uzturēšanas izdevumus, taču, iespējams, šī nauda tiks izlietota, piemēram treniņprocesam vai sporta formām. Atbildīgais par lēmuma virzīšanu ir Latvijas Badmintona federācijas Valdes loceklis un Atlētu komisijas vadītājs Viesturs Bajārs.

Atgādinām, ka 2018.gadā septembrī Latvija bija plaši pārstāvēta Eiropas čempionātā badmintona senioriem, kas notika Spānijā. Turnīrā piedalījās 1235 spēlētāji, tai skaitā arī 11 spēlētāji no Latvijas: Māris Avotiņš, Viesturs Bajārs, Uģis Briedis, Vadims Čulka, Ilze Ermiča, Ivo Keišs, Ojārs Koziņecs, Edgars Kupfers, Kristīne Martinsone, Aija Mētra, Ainārs Zanders. Latvijas Badmintona federācija šiem spēlētājiem daļēji sedza izdevumus par dalības maksu, kā arī daļēji sedza izdevumus par Yonex sporta formu. 

>>> Skatīt Latvijas spēlētāju rezultātus Eiropas čempionātā badminonā senioriem 2018

Pēc dalības Eiropas čempionātā badmintonā senioriem, vairāki Latvijas spēlētāji pauda gatavību 2019.gadā piedalīties Pasaules čempionātā, gan tāpēc, ka tas šogad notiek tik tuvu Latvijai, kā arī tāpēc, ka nākamais Eiropas čempionāts notiks tikai 2020.gadā. 

Latvijas Badmintona federācijas Valdes loceklis un Atlētu komisijas vadītājs Viesturs Bajārs aicina Latvijas seniorus būt aktīviem un izmantot iespēju pārstāvēt Latviju šajā Pasaules badmintona festivālā, īpaši ņemot vērā salīdzinoši tuvo atrašanās vietu un izdevīgo norises laiku vasarā, kad daudziem senioriem ir atvaļinājumi un ir iespēja izbrīvēt laiku dalībai Pasaules čempionātā.

 

09.03.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv