Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
“Yonex” badmintona laukums turpina atrasties "Concept" tenisa centrā Jūrmalā“Yonex” badmintona korts, kuru 2017.gada rudenī iegādājās Latvijas Badmintona federācija no līdzekļiem, kas nopelnīti rīkojot Pasaules badmintona reitinga turnīru Yonex Latvia International, šobrīd joprojām atrodas Jūrmalā, tenisa centrā “Concept”. Klientiem badmintona korta izmantošana tiek piedāvāts uz komerciāliem noteikumiem - 10 eiro par stundu.

Latvijas Badmintona federācijai ir tiesības 10 stundas nedēļa savu "Yonex" badmintona kortu izmantot bezmaksas Latvijas izlases treniņu vajadzībām. Šajā kategorijā ir iekļauti spēlētāji, kuri dodas uz Pasaules vai Eiropas reitinga turnīriem, savukārt īpašos gadījumos, gatavojoties uz konkrētām sacensībām, kortu var izmantot arī jauniešu un senioru izlases.

“Manuprāt, sadarbība ar “Concept” ir abpusēji izdevīga, jo “Concept” iegūst kvalitatīvu badmintona paklāju, savukārt Latvijas Badmintona federācija iegūst labu treniņu bāzi,” uzskata Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. 

“Kāda ir alternatīva? Vai turēt kortu noliktavā? Man labāk patīk, ka korts stāv vietā, kurā apgrozās daudz aktīvu cilvēku. Jau šobrīd ir parādījušies interesenti, kuri vēlas atrasties vienā klubā ar tenisa spēlētājiem, taču kā sporta veidu izvēlas badmintonu. Domāju, ka šādu cilvēku ar laiku kļūs arvien vairāk. Turklāt, Jūrmalā nav citas iespējas šobrīd spēlēt badmintonu, taču, esmu pārliecināts, ka par badmintonu ir interese gan turīgajiem Jūrmalas iedzīvotājiem, gan arī atpūtniekiem no tuvām un tālām zemēm,” skaidro Kristians Rozenvalds.

Plānots, ka no 28. līdz 31.martam Latvijas Badmintona federācija sev piederošo “Yonex” badmintona kortu izmantos Eiropas U17 reitinga turnīrā Siguldā, bet nākamās nedēļas nogalē arī Latvijas klubu komandu čempionātā Tērvetē. Tas gan nenozīmē, ka šajā laikā badmintons “Concept” apstāsies, jo šajā centrā ir ne tikai “Yonex” badmintona paklāja korts, bet arī pastāvīgi iekrāsots badmintona laukums uz tenisa seguma cietās grīdas.

“Es ļoti ceru, ka šo vietu kā savu bāzi izraudzīsies arī kāds no Latvijas badmintona treneriem, jo tā ir vieta, kur organizēt gan treniņu bērnu un jauniešu grupām, gan arī vieta, kur piedāvāt individuālus treniņus pēc tāda paša principa, kā darbojas tenisa, skvoša, pludmales volejbola un golfa treneri,” aicina Kristians Rozenvalds.

 

10.03.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv