Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas jaunieši skolēnu brīvlaikā piedalās Victor Polish U17

No 15. līdz 17.martam Polijas dienvidu pilsētā Pščinā notika Eiropas U17 reitinga turnīrs Victor Polish U17, kurā piedalījās arī 10 jaunieši no Latvijas. Vienlaicīgi ar U17 reitinga turnīru notika arī U11-U15 turnīrs bērniem, kurā piedalījās Ričards Līdaks un Edgars Romka, kā arī Anete Priedniece, kura kopā ar Maciej Zmarz no Polijas U11 jaukto dubultspēļu turnīrā izcīnīja 2.vietu.

>>> Skatīt Latvijas jauniešu rezultātus Victor Polish U17 International
>>> Skatīt Latvijas bērnu rezultātus Victor Youth International

Victor Polish U17 turnīrā tālāk par pirmo kārtu meiteņu vienspēles tika Anna Kupča, kura 1/32 finālā divos setos (21-14, 21-13) uzvarēja Aleksandra Wronska no Polijas. Savukārt 1/16 fināla Anna Kupča divos setos (21-9, 21-7) zaudēja Lucia Rodriguez, kura turnīrā tika izlikta ar 5.numuru un Polijā aizcīnījās līdz 1/4 finālam. Meiteņu vienspēļu turnīru uzvarēja cita spāniete - Ania Setien. 

Victor Polish U17 turnīrā tālāk par pirmo kārtu tika arī meiteņu dubultspēļu pāris Anna Kupča & Arīna Babre, kā arī Arta Priedniece, kura arī šajā  U17 reitinga turnīrā spēlēja kopā ar horvātieti Suncica Sertic. Šis Latvijas un Horvātijas kopīgais pāris nav nejaušība - abas meitenes ir sadraudzējušās un kopā pieteiktas arī uz FZ Forza Czech U17 International 2019, kā arī plāno kopā spēlēt vēl citos turnīros šajā sezonā. Atšķirībā no U19 un pieaugušo Pasaules badmintona reitinga, Eiropas U17 reitingā dubultspēļu rezultāti tiek aprēķināti spēlētājam individuāli, līdzīgi kā Latvijas badmintona reitingā, nevis konkrētajam pārim.

No Latvijas turnīrā Victor Polish U17 piedalījās Arīna Babre, Gustavs Dāvids Brečs, Eiprila Briede, Patriks Kandis, Raimonds Kirsons, Anna Kupča, Roberts Renārs Miščenko, Annemarija Lorēna Priede, Arta Priedniece un Dāvis Strazdiņš. Sākotnēji tika pieteikti 13 spēlētāji, taču pirms turnīrā traumās iedzīvojās Marta Brengule, Alens Zandovskis un Pauls Rozenvalds. Visi trīs plāno atgriezties ierindā uz Latvijā notiekošo Eiropas U17 reitinga turnīru Yonex Latvia U17, kurš notiks Siguldā no 28. līdz 31.martam.

Piedaloties Eiropas U17 reitinga turnīros, Latvijas jaunieši gatavojās Eiropas U17 čempionātam, kurš notiks Polijā no 30.augusta līdz 7.septembrim. Sākotnēji notiks komandu turnīrs, savukārt pēc tā sekos individuālais turnīrs. Latvija uz Eiropas čempionātu U17 individuālo turnīru varēs pieteikt divus spēlētājus vīriešu vienspēles, divas spēlētājas sieviešu vienspēlēs, kā arī divus pārus katrā no dubultspēļu disciplīnām.  

“Lai iekļautos Latvijas U17 izlasē, vērā tiks ņemti vairāki kritēriji, tai skaitā maijā notiekošā Latvijas U17 čempionāta rezultāti, vieta Latvijas reitingā, savukārt jūlija sākumā, kad būs jau garām eksāmenu laiks, nedēļā pirms Latvijas Jaunatnes Olimpiādes, tiks sarīkots kandidātu atlases turnīrs,” informē Latvijas Badmintona federācijas Valdes locekle un Treneru komisijas vadītāja Diāna Šavalgina, piebilstot, ka kandidātiem būs arī jāapņemas turpināt trenēšanos jūlijā, lai nezaudētu sportisko formu pirms Eiropas čempionāta. Latvijas Badmintona federācija arī plāno nodrošināt Latvijas U17 izlases dalībniekiem treniņu iespējas jūlijā un augustā.

Spēlētāji, kuri tiks iekļauti Latvijas U17 izlasē, pirms Eiropas U17 čempionāta, no 29.jūlija līdz 3.augustam Igaunijā piedalīsies Baltijas U17 izlašu kopīgā treniņnometnē.

 

18.03.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv