Badminton Europe
BWF
Aktualitātes

Noslēgusies Yonex LABL jubilejas 10.sezona

Aizvadītajā nedēļas nogalē Siguldas Sporta centrā notika Yonex LABL 10.sezonas noslēdzošā 6.posma sacensībās. Tika noskaidroti ne tikai posma, bet arī sezonas kopvērtējuma uzvarētāji. Yonex LABL 10.sezonas 6 sacensībās piedalījās vairāk nekā 250 spēlētāji no 9 valstīm.

Šis bija Yonex LABL jubilejas turnīrs, jo šis bija Yonex LABL 10.sezonas noslēgums.  Jāatzīmē, ka ir vairāki spēlētāji, kuri piedalījušies visās Yonex LABL sezonās, tai skaitā Uvis Raivis Kronenbergs, Diāna Lenceviča, Liāna Lenceviča, Toms Nuķis, Salvis Rostoks, Jānis Titavs, Reinis Krauklis, Dāvis Immurs, Kārlis Stafeckis, Andris Lapiņš, Niks Podosinoviks, Uldis Dzirkalis, Sandis Kalniņš, Edgars Saulītis, Roberts Lauris,  Aleksandrs Božeņeckis (Valka) un Wulf Harder.

Yonex LABL 10.sezonas 6.posmā lietuvietis Tomass Vaškevičius izcīnija divas zelta un vienu sudraba medaļu. Viņš bija pārāks par Paulu Gurecki vīriešu vienspēlēs, kopā ar brāli Benas Vaškevičius bija labākie vīriešu dubultspēlēs, bet pārī ar Sandru Damaškaiti izcīnija 2.vietu jauktajās dubultspēlēs, finālā piekāpjoties siguldiešiem Ardim Danielam Bedrītim un Liānai Lencevičai.

Sievietēm A grupā 6.posmā uzvarēja Siguldas BK spēlētāja Monika Radovska, kura uzvarēja arī dubultspēlēs kopā ar Anitu Švalbi.

Yonex LABL 10.sezonas kopvērtējumā lietuvietis Tomass Vaškevičius izcīnīja trīs pirmās vietas - vīriešu vienspēlēs un dubultspēlēs, kā arī jauktajā dubultspēlēs.

Sieviešu vienspēlēs kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja siguldiete Anna Kupča. Savukārt sieviešu dubultspēlēs 1.vietu kopvērtējumā izcīnīja Anita Švalbe un Terēze Balode.

B grupā vīriešiem vienspēlēs un dubultspēlēs kopā ar Mindaugas Trybas sgan posmā, gan kopvērtējumā pārliecinoši labākais bija Saulius Pipyne no Lietuvas pilsētas Biržiem.

Cēsiniece Inga Jaunīte kopvērtējumā bija pirmā sieviešu vienspēlēs un dubultspēlēs kopā ar Beatrisi Ivanovu, pēdējā posmā gan piekāpjoties siguldietēm Diānai Lencevičai un Paulai Mackēvičai.

Vīriešu vienspēlēs C grupā pvērtējumā pirmajā vietā Viktors Ivanovs no Cēsīm, bet 6.posmā uzvarēja cits cēsinieks Intars Grimza.

Rezumējot Yonex LABL 10 sezonu īpaši izceļams būtu3.posmu, kas risinājās īsi pirms Jaunā gada, pulcējot vislielāko dalībnieku skaitu un valstu pārstāvniecību. Turpmākajos gados tā varētu būt laba tradīcija rīkot turnīru Ziemassvētku brīvdienu laikā, kad citur sacensības nenotiek un spēlētājiem ir iespēja baudīt Ziemassvētku noskaņas un sagaidīt Jauno gadu Siguldā.

Jau ieplānots nākamās 11. sezonas pirmais posms, kas norisināsies Siguldā 14.-15.septembrī. Pārējie posmi arī norisināsies gan Siguldām, gan Inčukalnā. Jāpiebilst, ka iepriekšējās LABL sezonās daži posmi ir notikuši ari Valkā.

Yonex LABL 10.sezonas 6.posmā vairākas A grupas spēles bija iespējams vērtot tiešraidē Badminton.lv Youtube kanālā.