Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Pieteikti 2005.gadā dzimušie badmintonisti uz XI Baltijas Jūras Jaunatnes spēlēm Zviedrijā

2019. gada 5.-7. jūlijā Zviedrijas pilsētā Karlstadā norisināsies XI Baltijas Jūras Jaunatnes spēles, kur viens no 16 sporta veidiem būs arī badmintons. Uz Zviedriju dosies 2005.gadā dzimušo izlase - Anna Kupča, Dāvis Strazdiņš, Annemarija Priede un Rihards Žugs. Kopā ar jauniešiem uz Zviedriju kā treneris dosies Ainārs Gureckis.

>>> Skatīt informāciju par XI Baltijas Jūras Jaunatnes spēlēm

Latvijas badmintona federācijai uz XI Baltijas Jūras Jaunatnes spēļu badmintona turnīru bija iespēja pieteikt 2 puišus un 2 meitenes U16 vecuma grupā, vai arī 2 puišus un 2 meitenes U18 vecuma grupā. Ņemot vērā to, ka Latvijā vienlaicīgi notiks Latvijas Jaunatnes Olimpiādes turnīrs, tika nolemts, ka Latvija uz Zviedriju sūtīs 2005.gadā dzimušo jauniešu izlasi, jo šī vecuma jauniešiem vēl nav iespēja piedalīties Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīrā.

Sākotnēji kā Latvijas U15 čempioni un attiecīgā vecuma reitinga līderi Latvijas komandā tika iekļauti siguldieši Anna Kupča un Dāvis Strazdiņš. Savukārt otra meitene un otrs puisis tika atlasīti saskaņā ar nupat notikušā Latvijas U17 čempionāta rezultātiem. Zīmīgi, ka Latvijas čempionātā U17 savā starpā tikās potenciālie kandidāti: valmierietis Rihards Žugs izcīnīja 10.vietu, pirms tam trijos setos (21-19, 12-21, 21-17) uzvarot savu treniņu biedru Raineru Zviedri, bet vēl pirms tam divos setos (21-15, 21-11) uzvarot rīdzinieku Edžu Meirānu. Savukārt rīdziniece Annemarija Lorēna Priede izcīnīja 2.vietu, pirms tam 1/4 fināla divos setos (21-14, 24-22)  uzvarot valmierieti Arīnu Babri.

Baltijas Jūras Jaunatnes spēles notiek kopš 1999.gada ik pēc diviem gadiem. 2017.gadā Baltijas jūras valstu jaunieši sportoja Baltkrievijas pilsētā Brestā, bet 2015.gadā spēles notika Vācijas pilsētā Branderburgā.

Latvijas delegācijā uz XI Baltijas Jūras Jaunatnes spēlēm iekļauti 90 jaunieši, tai skaitā 48 vieglatlēti, 16 orientieristi, 14 peldētāji, 8 galda tenisisti, kā arī 4 badmintonisti.

Izdevumus par Latvijas jauniešu un treneru došanos uz Zviedriju sedz Latvijas Sporta federāciju padome, sedzot dalības maksu, kas sevī iekļauj arī dzīvošanu un ēdināšanu uz vietas, transportu (autobusus un prāmja biļetes Rīga – Stokholma – Rīga, kas iekļauj brokastis), uniformu (t-kreklu un šortus). 

 

09.05.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv