Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas badmintona inventāra tirgū ienācis arī Oliver zīmols

Paplašinot savu piedāvājuma klāstu, sporta preču tirdzniecības uzņēmums Besport ir kļuvis par oficiālo izplatītāju Baltijā zīmolam Oliver, kas piedāvā inventāru badmintonam, skvošam, kā arī tenisam un golfam. Atzīmējot jaunā zīmola ienākšanu Latvijas badmintona tirgū, visiem Latvijas badmintona federācijas licencētajiem badmintona spēlētājiem tiek piedāvāta iespēja līdz 22.maijam iegādāties Oliver badmintona inventāru ar 40% atlaidi.

"Oliver sporta preces ir par pieejamām cenām, kādas šobrīd pieprasa tirgus, taču vienlaicīgi Oliver kvalitāte augsta un tehnoloģijas ir vienas no attīstītākajām pasaulē,” atzīst Besport pārstāvis Toms Preinbergs. 

Oliver kompāniju dibināja Džeks Olivers Austrālijā 1938. gadā, taču šobrīd Oliver uzņēmums atrodas Vācijā.  Uzņēmuma pamatprincipi tika noteikti 1982. gadā un uzņēmums tiem aizvien seko – tās ir inovācijas, tradīcijas un mode.

“Oliver  zīmols ir izvēlējies atšķirīgu mārketinga stratēģiju un neveic investīcijas lielos turnīros un TOP spēlētājos. Iespējams, tieši tāpēc Oliver preces ir par pieejamām cenām, kas ir ļoti svarīgi Baltijas tirgum. Tāpēc mēs izvēlējāmies savam zīmolu portfelim pievienot Oliver,” skaidro Toms Preinbergs. 

“Jau varam novērtēt pirmo Latvijas spēlētāju reakciju. Atsaucība šobrīd ir liela. Latvijā ir daudzi amatieru līmeņa spēlētāji reģionos, kuriem būtiski cenas un kvalitātes apvienojums, tieši tāds, kādu piedāvā Oliver,” uzskata Toms Preinbergs. 

Oliver sporta inventāru var iegādāties veikalā Besport, kas nodarbojas ar sporta preču un aprīkojuma mazumtirdzniecību Latvijā un Baltijā. Sporta preces uzņēmums piedāvā iegādāties Besport mājas lapā www.besport.lv vai arī veikalā uz vietas, kas atrodas Rīgā, Matīsa ielā 44. 

Besport ir izveidojis sadarbību un kļuvis par izplatītāju un pārstāvi tādiem starptautiski labi pazīstamiem zīmoliem kā Victor, Ashaway K-Active, Sixtus, Solinco un Krom 

"Esam gandarīti, ka Latvijas badmintona tirgus turpina augt un par to liecina ne tikai tas, ka Latvijas reģistrēto spēlētāju skaits ir jau vairāk nekā 1800, bet arī tas, ka tirgū ienāk arvien jauni dalībnieki, tai skaitā inventāra ražotāji, jauni klubi, tādējādi šo Latvijas badmintona dzīvi vēl vairāk dinamizējot,"  uzsvēra Latvijas badmintona federācijas vadītājs Kristians Rozenvalds.

 

14.05.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv