Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Yonex Latvia International radošajā konkursā par Notre-Dame iesniegti 66 jauniešu zīmējumi

Ir noslēdzies Latvijas badmintona federācijas rīkotais radošais konkurss, kurā Latvijas skolēni tika aicināti ar saviem zīmējumiem vizualizēt vienu no Pasaules reitinga badmintona turnīra Yonex Latvia International badmintona kortiem, kurš nosaukts Notre-Dame vārdā. Konkursam tika iesūtīti 66 jauniešu darbi, par kuriem šobrīd var nobalsot Foto.Inbox.lv, bet no 30.maija līdz 2.jūnijam zīmējumi būs apskatāmi turnīra norises vietā Zemgales Olimpiskajā centrā.

>>> Skatīt un komentēt jauniešu zīmējumus - veltījumu Notre-Dame badmintona kortam

Labākie zīmējumi tiks noteikti divos balsojumos. Viens no balsojumiem notiks internetā Foto.Inbox.lv, otrs balsojums tiks rīkots Yonex Latvia International norises vietā Zemgales Olimpiskajā centrā, balsošanā iesaistot Yonex Latvia International turnīra dalībniekus, trenerus un tiesnešus.

Labāko zīmējumu autori balvā saņems Yonex badmintona komplektu četrām personām (četras raketes, tīkls un 6 badmintona bumbiņas), kā arī speciālās balvas: papīra komplekti no poligrāfijas vairumtirdzniecības uzņēmuma “Polap”, kā arī balvas no citiem turnīra sponsoriem. Balvu pasniegšanas ceremonija notiks Yonex Latvia International svētdien, 2.jūnijā, īsi pirms finālspēlēm, kuras TV tiešraidē sāksies plkst. 16:00.

Latvijas badmintona federācijas izsludinātajā zīmējumu konkursā aktīvi līdzdarbojas 7 skolas, tai skaitā Jelgavas Mākslas skola, Aizupes Pamatskola, Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, Bauskas Mūzikas un mākslas skola, Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skola, Olaines Mūzikas un mākslas skola, Iecavas Mūzikas un mākslas skola.

Atgādinām, ka solidarizējoties ar Francijas un visas Eiropas skumjām par Parīzes Dievmātes katedrāles ugunsgrēku Parīzē, Jelgavā no 30.maija līdz 2.jūnijam  notiekošajā badmintona turnīrā Yonex Latvia International viens no badmintona kortiem tiks nodēvēts Notre-Dame vārdā, savukārt pārējie korti tradicionāli tiks nosaukti sponsoru vārdā. 

“Maija beigās, kad Jelgavā notiks Latvijas turnīrs, cilvēki par Parīzes Dievmātes katedrāles ugunsgrēku būs jau aizmirsuši, to aizēnos jaunāki notikumi un ziņas. Taču tas nebija tikai viens no daudzajiem postošajiem ugunsgrēkiem, tas bija arī mudinājums padomāt par Eiropu, par vērtībām, par mums visiem. Nosaucot kortu Notre-Dame vārdā, mēs pamudinām pie šīm pārdomām atgriezties, padomāt dziļāk,” mudina turnīra Yonex Latvia International direktors un Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds

“Šāda sociālā reklāma, manuprāt, ir labs sākums, kaut kas nebijis Latvijas, Eiropas un Pasaules badmintonā. Tā ir iespēja arī badmintona un jebkura cita sporta veida turnīram kā publiskam notikumam kļūt sociāli nozīmīgākam. Mēs noteikti arī citus gadus plānosim šādi pievērst uzmanību kaut kam sociāli aktuālam, ne tikai reklamējot savus sponsorus. Domāju, ka šādas sociālās iniciatīvas tiks drīzumā realizētas arī citu valstu badmintona turnīros,” uzskata Kristians Rozenvalds.

Iepriekš Yonex Latvia International turnīrā badmintona korti ir dēvēti tikai sponsoru vārdā. Latvijas turnīrā ir reklamēti gan auto brendi Opel un Renault, gan mediji Inbox.lv, EHR un MixNews, gan dzērienu un alus ražotāji “Venden” un “Rinkuškiai”, parfimērijas ražotāju “Dzintars”, maizes ceptuvi “Lāči”, Kalnciemā topošā lietoto akumulatoru pārstrādes rūpnīca “EcoLead” un citi. 

Yonex Latvia International turnīrs ir 2018.gadā bija masveidīgākais Eiropas badmintona turnīrs, Jelgavā pulcējot 350 spēlētājus no 40 valstīm. Šogad dalībnieku skaits ir mazāks - 262 spēlētāji, taču valstu skaits ir palicis 40, turklāt šogad turnīrā pieteikušies spēlētāji no valstīm, kuras Latvijas turnīros nav bijušas pārstāvētas, tai skaitā Austrālija, Čīle, Peru, Dominikāna, Bahreina, ASV un Latvijai radniecīgā Trinidada & Tobago.

 

24.05.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv