Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Līdz 1.jūlijam var pieteikties uz raketlona turnīru IWT "Victor Racketlon Series" Latvian Open

Vēl līdz 1. jūlija plkst 11:00 var pieteikties uz Rīgā notiekošo starptautisko raketlona turnīru IWT "Victor Racketlon Series" Latvian Open, kurš notiks tenisa klubā “Enri” 2019. gada 12.-14. jūlijā. Jau šobrīd uz turnīru ir pieteikušies spēlētāji no 16 valstīm, tai skaitā Honkongas, ASV, Igaunijas, Čehijas, Somijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Francijas, Vācijas, Krievijas, Dānijas, Rumānijas, Nīderlandes, Šveices, Polijas, kā arī 13 spēlētāji no Latvijas, tai skaitā Latvijas badmintona reitingā atrodamie Ivo Keišs, Toms Preinbergs, Reinis Šefers, Artūrs Zaicevs, Pauls Eliass Rozenvalds, Uldis Dzirkalis un Artūrs Dzirkalis.

>>> Skatīt spēlētāju un spēļu sarakstu Tournamentsoftware 
>>> Skatīt vairāk info Latvijas Raketlona federācijas interneta lapā
>>> Skatīt videe no 2018.gada Latvian Open

Pieteikumus līdz 2019. gada 01. jūlija plkst. 11:00 ir jānosūta uz e-pastu - latvijasraketlons@gmail.com vai zvanīt 29237019.

Dalības maksa Latvijas spēlētājiem vienspēles ir  EUR 30, Dubultspēles EUR 10. Latvijas Raketlona federācija Latvijas sportistiem sedz FIR licences maksu EUR 15.

Katrā spēļu kategorijā katram spēlētājam ir garantētas vismaz 3 spēles un visos sporta veidos tiek nodrošinātas bumbiņas un badmintona volāni (spalvu), pusdienas sporta zālē (sestdien), turnīra suvenīri. 

Kategorijas: Vīriešiem - A / B / C, sievietēm - A / B, senioriem 40+ / 50+ / 60 +, juniors U21, kā arī vīriešu dubultspēles - A / B, sieviešu dubultspēles - A, jauktās dubultspēles - A / B.

Starptautiskais raketlona turnīrs "Latvian Open" šogad norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas un katru gadu tiek uzslavēts un atzīts no spēlētāju puses kā viens no labākajiem turnīriem starp visiem pasaules posmiem raketlonā. Šī ir lieliska iespēja pavadīt aktīvu nedēļas nogali, satikt "vecos" sporta draugus, iepazīt - jaunus, kā arī iekļūt pasaules raketlona rangā.

13. jūlija vēlā vakarā notiks arī spēlētāju ballīte "Rock Cafe", kur tiek aicināti visi dalībnieki. 

 

27.06.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv