Badminton Europe
BWF
Aktualitātes

Latvijas Jaunatnes Olimpiādē visvairāk medaļas Siguldai

Svētdien 7.jūlijā Jelgavā LLU Sporta centrā noslēdzās Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīrs, kurā piedalījās 46 jaunieši no 9 pašvaldībām. Visvairāk medaļas izcīnīja Siguldas jaunieši, savukārt Liāna Lencēviča un Alens Zandovskis izcīnīja trīs medaļas, tai skaitā katrs no viņiem pa divām zelta medaļām.

Spēlētāji uz Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīru ir pieteikti no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Salaspils, Saulkrastiem, Siguldas, Cēsīm, Valmieras un Rīgas.

Medaļas Latvijas Jaunatnes Olimpiādes izcīnīja tikai 4 pašvaldību pārstāvji - Sigulda, Valmiera, Rīga un Talsi.

Latvijas Jaunatnes Olimpiādes medaļu kopvērtējumam no 15 iespējamajām godalgām, Siguldas badmintonisti izcīnīja 7, tai skaitā 3 zelta, 1 sudraba un 3 bronzas. Valmierieši izcīnīja 3 (1-2-0), rīdzinieki 3 (1-1-1), bet talsenieki 2 (0-1-1).

Siguldas un Talsu pašvaldībām panākumi badmintonā ir ļoti nozīmīgi, jo badmintonā izcīnītās medaļas būtiski ietekmēja šo pašvaldību vietu Latvijas Jaunatnes Olimpiādes kopvērtējumā. No Siguldas izcīnītājām 9 medaļām, 7 ir izcīnījuši badmintonisti, tai skaitā visas 3 zelta medaļas, tādējādi palīdzot Siguldai izcīnīt 14.vietu kopvērtējumā. Tāpat arī Talsu novadam 2 no 4 godalgām tika izcīnītas badmintona laukumos, palīdzot Talsiem izcīnīt 46.vietu.