Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
15 Latvijas badmintonisti šonedēļ Rīgā piedalās Pasaules reitinga raketlona turnīrā

Tenisa klubā “Enri” no 2019. gada 12. līdz 14. jūlijam notiks Pasaules reitinga raketlona turnīrs IWT "Victor Racketlon Series" Latvian Open, kurā piedalīsies 96 dalībnieki no 17 valstīm, tai skaitā arī 21 dalībnieki no Latvijas.

>>> Skatīt spēlētāju un spēļu sarakstu Tournamentsoftware 
>>> Skatīt vairāk info Latvijas Raketlona federācijas interneta lapā
>>> Skatīt videe no 2018.gada Latvian Open

Uz Latvijā notiekošo Pasaules reitinga raketlona turnīru ieradīsies spēlētāji no ASV, Austrijas, Čehijas, Dānijas, Honkongas, Igaunijas, Latvijas, Lielbritānijas, Francijas, Krievijas,  Nīderlandes, Polijas, Rumānijas, Somijas, Šveices,  Vācijas, Zviedrijas. 

No 21 Latvijas spēlētāja, Latvijas badmintona reitingā ir atrodami šādi 15 spēlētāji: Andis Bērziņš, Renārs Brokāns, Artūrs Dzirkalis, Uldis Dzirkalis, Ivo Keišs, Romāns Logošs, Agnese Logoša, Mārtiņš Žogots, Māris Olbačevskis, Toms Preinbergs, Pauls Eliass Rozenvalds, Reinis Šefers, Ilgvars Uzuls, Artūrs Zaicevs, Kaspars Zaķis.

Pasaules reitinga raketlona turnīrs "Latvian Open" šogad norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas un katru gadu tiek uzslavēts un atzīts no spēlētāju puses kā viens no labākajiem turnīriem starp visiem pasaules posmiem raketlonā. Šī ir lieliska iespēja pavadīt aktīvu nedēļas nogali, satikt "vecos" sporta draugus, iepazīt - jaunus, kā arī iekļūt pasaules raketlona reitingā. 13. jūlija vēlā vakarā notiks arī spēlētāju ballīte "Rock Cafe", kur tiek aicināti visi dalībnieki.

Raketlona mačs ietver četrus setus, katrs no tiem pārstāv savu rakešu sportu - galda tenisu, skvošu, badmintonu un tenisu. Katru setu spēlē līdz 21 punktam, kā galda tenisā, bet galējais raketlona spēles uzvarētājs ir nevis tas, kurš uzvar visvairāk setus, bet gan tas, kurš kopsumma savāc visvairāk punktus. Raketlona izcelsme ir meklējama Somijā astoņdesmito gadu vidū, satiekoties četri cilvēkiem no četrām rakešu spēļu federācijām. Pirmais Somijas čempionāts tika noturēts Helsinkos 1986. gadā un šis sports ātri izauga līdz tādiem apmēriem, ka vienā turnīrā piedalījās gandrīz 400 cilvēku.

 

10.07.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv