Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
Dienas žurnāli
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
Flora koka logi un durvis
SIA Ankravs
RKP mēbeles
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Pasaules senioru čempionātā badmintonā arī 13 spēlētāji no Latvijas

Polijas pilsētā Katovicē no 4. līdz 11.augustam notiek Yonex Pasaules čempionāts badmintonā senioriem, kurā piedalās vairāk nekā 1500 senioru no teju 60 valstīm, tai skaitā 13 no Latvijas.

>>> Skatīt Latvijas spēlētāju spēļu sarakstu un rezultātus
>>> Skatīt spēļu tiešraides Badminton Polska Youtube TV
>>> Skatīt foto galeriju Foto.Inbox.lv

Vīriešu vienspēles +35 vecuma grupā spēlēs Ojārs Koziņecs un Viesturs Bajārs, +40 grupā Ivo Keišs, Mārtiņš Kažemaks un Valters Liepkalns, +45 grupā Uģis Briedis, Kaspars Zaķis un Ainārs Zanders, +50 grupā Edgars Kupfers, 55+ grupā Māris Avotiņš.

Vīriešu dubultspēles +35 grupā kopā spēlēs Viesturs Bajārs & Ivo Keišs, +40 grupā Valters Liepkalns & Kaspars Zaķis un Uģis Briedis & Mārtiņš Kažemaks, +50 grupā Māris Avotiņš & Edgars Kupfers.

Sieviešu vienspēlēs +35 grupā spēlēs Anita Švalbe.

Sieviešu dubultspēlēs +45 grupā kopā spēlēs Kristīne Martinsone & Ilze Ermiča.

Jauktajās dubultspēlēs +35 grupā spēlēs Mārtiņš Kažemaks & Anita Švalbe, 45 grupā kopā spēlēs Uģis Briedis & Kristīne Martinsone un Ainārs Zanders & Ilze Ermiča.  

Latvijas Badmintona federācijas Valdes loceklis Viesturs Bajārs, kurš atbildīgs arī par senioru kustību, ir gandarīts par to, ka pēc ilgāka pārtraukuma Latvija atkal būs pārstāvēta Pasaules senioru čempionātā, turklāt tik kuplā sastāvā.  

“Eiropā šobrīd ir jūtama ļoti liela senioru kustības aktivizēšanās, par kuru liecināja arī lielā interese par Eiropas senioru čempionātu 2018.gada septembrī. To jūtam arī Latvijā. Prieks, ka mūsu seniori 2 reizes nedēļā sabrauca uz koptreniņiem, lai nopietni trenētos mūsu talantīgā badmintonista Nika Podosinovika vadībā,” stāsta Viesturs Bajārs.

Pasaules čempionāts badmintonā senioriem notiks visās piecās badmintona disciplīnās un deviņās vecuma grupās: +35 (1983), +40 (1978), +45 (1973), +50 (1968), +55 (1963), +60 (1958), +65 (1953), +70 (1948), +75 (1943).

Dalības maksa vienam dalībniekam ir visnotaļ augsta - USD 120 par dalību vienā disciplīnā un USD 150 par dalību divas vai trijās disciplīnās. Latvijas Badmintona federācijas spēlētājiem apmaksāja 50% no dalības maksas, bet pārējos izdevumus, tai staitā par formām, ceļu, uzturēšanos un treniņiem spēlētāji apmaksāja paši.

Atgādinām, ka 2018.gadā septembrī Latvija bija plaši pārstāvēta Eiropas čempionātā badmintona senioriem, kas notika Spānijā. Turnīrā piedalījās 1235 spēlētāji, tai skaitā arī 11 spēlētāji no Latvijas: Māris Avotiņš, Viesturs Bajārs, Uģis Briedis, Vadims Čulka, Ilze Ermiča, Ivo Keišs, Ojārs Koziņecs, Edgars Kupfers, Kristīne Martinsone, Aija Mētra, Ainārs Zanders. Latvijas Badmintona federācija šiem spēlētājiem daļēji sedza izdevumus par dalības maksu, kā arī daļēji sedza izdevumus par Yonex sporta formu.

 

04.08.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv