Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Lūdz atsaukties spēlētājus un trenerus uz Pasaules junioru čempionātu Kazaņā

No šī gada 30.septembra līdz 13.oktobrim Krievijas pilsētā Kazaņā notiks Pasaules U19 čempionāts badmintonā - sākumā no 30.septembra līdz 5.oktobrim notiks komandu turnīrs, pēc tam no 7.līdz 13.oktobrim notiks individuālais turnīrs. Latvijas Badmintona federācija ir pieteikusi Latvijas komandas dalību uz šo čempionātu. Latvijas izlases sastāvs, kā arī Latvijas izlases treneris vēl nav apstiprināti. Latvijas Badmintona federācija vispirms vēlas apzināt, kuri treneri un attiecīgā vecuma spēlētāji ir gatavi 2 nedēļas no aktīvā skolas mācību perioda ziedot savai līdzdalībai Pasaules U19 čempionātā.

>>> Skatīt informāciju par Pasaules U19 čempionātu BWF notikumu kalendārā

Pieteikumu lūdzu sūtīt uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv nedēļas laikā - līdz 2019.gada 22.augustam. Pieteikties aicināt gan treneri, gan spēlētāji. Spēlētāju vārdā pieteikumus var nosūtīt arī vecāki, treneri, klubi un pašvaldības.

Pieteikumu var sūtīt brīvā formā, norādot spēlētāja vārdu un uzvārdu, iespējamās disciplīnas, kā arī iespējamos blakus apstākļus, ja tādi ir. Šobrīd galvenais jautājumus - vai pretendents grib un var doties divu nedēļu braucienā uz Pasaules čempionātu. 

Pēc tam, kad būs apzināti pieteikušies kandidāti, Latvijas Badmintona federācijas Valde 23.augustā lems par atlases kārtību un nepieciešamiem kopīgiem treniņiem. Par šo lēmumu būs atbildīga Latvijas Badmintona federācijas Valdes locekle un Treneru komisijas vadītāja Diāna Šavalgina.

Minimālais komandas sastāvs ir divi zēni un divas meitenes, taču, ievērojot Latvijas Badmintona federācijas Valdes lēmuma uzstādījumus, ir plānots, ka uz Kazaņu tiks vesta pēc iespējas lielāka un daudzas pašvaldības pārstāvoša jauniešu izlase.

Lai nodrošinātu Latvijas izlases dalību Pasaules čempionātā, Latvijas Badmintona federācija ir pieteikusies uz Pasaules badmintona federācijas ceļošanas grantu 3500 USD apmērā. Šī nauda ir pietiekoša, lai aizvestu uz Kazaņu vismaz 8-10 spēlētājus un 1-2 trenerus.

 

15.08.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv