Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas izlasei noslēdzies Eiropas U17 komandu čempionāts

Latvijas U17 izlase ir noslēgusi savu dalību Eiropas U17 komandu čempionātā, kurā šogad piedalījās rekorddaudz dalībvalstis - 35. Latvijas izlase piedzīvoja zaudējumus visās četrās apakšgrupas spēlēs -  pret Beļģiju, Turciju, Rumāniju un Baltkrieviju. Kā vienīgie savas individuālās spēles uzvarēja jaukto dubultspēļu pāris Roberts Renārs Miščenko & Annemarija Priede spēlē pret Beļģiju un meiteņu dubultspēļu pāris Anna Kupča & Annija Rulle - Titava spēlē pret Baltkrieviju. Pirmajā spēlē Latvijas komanda ar 1:4 piedzīvoja zaudējumu pret Beļģijas komandu, savukārt spēlēs pret Turciju un Rumāniju piedzīvoti zaudējumi ar 0:5. Pēdējā spēlē pret Baltkrieviju - 1:4.

>>> Skatīt Eiropas U17 čempionāta spēlētāju un spēļu sarakstu
>>> Skatīt Eiropas U17 komandu čempionāta spēļu sarakstu
>>> Informācija par Eiropas U17 čempionātu

Eiropas U17 komandu čempionāta nolikums nosaka, ka tālāk 1/4 finālā tiek tikai astoņu apakšgrupu uzvarētāji. Latvijas apakšgrupā uzvarēja Turcijas izlase, kura pēcāk 1/4 finālā zaudēja Dānijas komandai, kura līdz šim ir uzvarējusi visos Eiropas U17 čempionātos kopš turnīra pirmsākumiem 2007.gadā. Šī gada Eiropas U17 čempions tiks noskaidrots otrdien, 3.septembrī. Tās pašas dienas pēcpusdienā sāksies arī Eiropas U17 individuālais čempionāts.

Latvija uz Eiropas čempionātu ir pieteikusi 11 spēlētājus no 6 pašvaldībām. Zēnu vienspēlēs Latviju pārstāvēs Patriks Kandis (Talsi), Roberts Renārs Miščenko (Rīga), meiteņu vienspēlēs Anna Kupča (Sigulda), Annemarija Lorēna Priede (Rīga), zēnu dubultspēlēs Alens Zandovskis & Dāvis Strazdiņš (abi no Siguldas) un Gustavs Dāvids Brečs (Liepāja) & Pauls Eliass Rozenvalds (Jelgava), meiteņu dubultspēlēs Arīna Babre (Valmiera) & Arta Priedniece (Sigulda) un Anna Kupča & Annija Rulle-Titava (abas no Siguldas), jauktās dubultspēlēs Pauls Eliass Rozenvalds (Jelgava) & Arta Priedniece (Sigulda) un Roberts Renārs Miščenko & Annemarija Lorēna Priede (abi no Rīgas). Kopā ar jauniešiem devušies arī treneri Andis Bērziņš un Ainārs Gureckis.

Uz Eiropas čempionātu U17 šogad ir pieteikušies 318 spēlētāji no 39 valstīm - tas ir līdz šim lielākais dalībnieku skaits. Eiropas U17 čempionāts notiek reizi 2 gados.

Valstis, kuras pieteica dalību arī Eiropas komandu čempionātā, varēja individuāli pieteikt 2 dalībniekus katrā disciplīnā. Valstis, kuras nepieteica komandu, varēja pieteikt tikai vienu spēlētāju, savukārt 8 spēcīgākās Eiropas valstis pēc 2017.gada komandu čempionāta rezultātiem (Anglija, Čehija, Francija, Krievija, Skotija, Turcija, Vācija un Dānija), varēja pieteikt trīs dalībniekus katrā disciplīnā.

Latvijas U17 komanda uz Eiropas U17 čempionātu Polijā ir devusies ar diviem mikroautobusiem. Latvijas komanda bāzējās trijās vasaras mājiņās priežu meža paugurā ezera krastā, jaunieši kopīgi gatavo brokastis un vakariņās, kopīgi izbauda rīta un vakara peldes ezerā. Katru dienu turpinās badmintona treniņi vienā no divām treniņu hallēm.

 

02.09.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv