Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas senioru absolūtajam čempionam īpaša balva - ielūgums uz "Jurmprava" koncertu

Latvijas senioru čempionāta absolūtajam čempionam, kurš uzcīnās zelta medaļas vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs būs īpaši vērtīga balva - 28 eiro vērts ielūgums uz "Jumpravas" koncertu "Arēnā Rīga" 28.novembrī, jo leģendārās grupas "Jumprava" dziesmas ir tās, ar kurām uzauguši teju visi Talsos notiekošā Latvijas senioru čempionāta dalībnieki. Šogad grupa atzīmē savu 35. gada dienu un gatavo iespaidīgu lielkoncertu ar grupas skaļākajiem hitiem, tādējādi arī "Jumprava" ir sasniegusi to vecumu, kad varētu piedalīties Latvijas senioru čempionātā. Šogad uz Latvijas senioru čempionātu Talsos ir pieteikušies 66 dalībnieki, tai skaitā seniori no Liepājas, Auzes, Bēnes, Jelgavas, Ozolniekiem, Baložiem, Iecavas, Salaspils, Cēsīm, Valmieras, Vijciema, Valkas un Rīgas.

>>> Skatīt pieteikto dalībnieku sarakstu un apvienotās vecuma grupas

Latvijas čempionāts badmintonā senioriem šogad jau savlaicīgi bija ieplānots 2.novembrī. Tagad izraudzīta arī norises vieta - Talsi. Sacensības noritēs Talsu sporta hallē, K.Mīlenbaha ielā 32a. Šī zāle daudziem badmintona spēlētājiem ir labi pazīstama, jo tur norisinājušās daudzas badmintona sacensības, ieskaitot Latvijas čempionātu pieaugušajiem 2017.gadā. 

Sacensības plānots aizvadīt uz 9 laukumiem, viens no kuriem būtu LBF īpašumā esošais Yonex specializētais badmintona korts, uz kura plānots aizvadīt sacensību izšķirošās cīņas.

Kā jau ierasts, pēc sacensībām ir paredzēts vakara pasākums, kurš šogad norisināsies “Ķīvīškrogā”, kas atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no zāles. Vakara pasākuma sākums plānots vienu stundu pēc pēdējo spēļu aizvadīšanas, tā lai visi dalībnieki uzspētu nokļūt “Ķīvīškrogā”. Apbalvošana paredzēta vakara pasākumā.

Dalības maksa šogad būs €25, bet uzrādot derīgu un LBF reitinga sistēmā reģistrētu Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte”, dalības maksa būs €20 no dalībnieka. Dalības maksa sevī ietver gan dalību sacensībās (vienā, divās vai trijās kategorijās), kā arī vakara svinīgā pasākuma apmeklējumu. Vakara pasākumā būs ne tikai apbalvošana, bet arī siltas vakariņas, aukstais galds, kafija un tēja. Uz vietas darbosies bārs. Dalībnieki pēc pasākuma tiek aicināti nakšņot Talsos, sacensību nolikumā ir uzrādītas nakšņošanas iespējas.

Atgādinām, ka Latvijas badmintona kalendārā Latvijas senioru čempionātam šobrīd ir nofiksēts datums - novembra pirmā sestdiena. Šajā laikā neviens cits nozīmīgs Latvijas pieaugušo turnīrs nenotiek, taču vienlaicīgi ar Latvijas senioru čempionātu notiek Baltijas jaunatnes čempionāts, kurš šogad notiks Vilņā.

Pērn Latvijas senioru čempionāts notika Valkā, pulcējot 59 dalībniekus. 2017.gadā čempionāts notika Salaspilī 9.jūlijā (68 dalībnieki), arī 2016.gadā čempionāts notika Salaspilī, 20.augustā, vienlaicīgi arī Olimpisko spēļu badmintona turnīra finālturnīru, kopīgi skatoties tiešraides no Rio. 2016.gadā Latvijas čempionātā piedalījās 51 dalībnieks. 2015.gadā čempionāts notika Valmierā, 14.novembrī, dalībnieku skaits - 55.

 

24.09.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv