Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Aicina gatavoties uz Latvijas U15 čempionātu Saulkrastos, 12.-13.oktobrī

Latvijas čempionāts badmintonā U15 notiks iepriekš ieplānotajā un izziņotajā laikā - 12. un 13.oktobrī, taču šobrīd ir precizēta norises vieta - Saulkrasti, kur šovasar tika iekārtoti 5 badmintona laukumi. Latvijas čempionāta rīcībā būs 6 badmintona laukumi, tai skaitā Latvijas badmintona federācijas rīcībā esošais “Yonex” badmintona paklājs.

>>> Skatīt Latvijas čempionāta badmintonā U15 nolikumu
>>> Skatīt Latvijas čempionāta tabulas Tournamentsoftware

Latvijas čempionāta badmintonā U15 nolikums nosaka, ka sestdien, 12.oktobrī notiks dubultspēļu turnīri, bet svētdien, 13.oktobrī notiks vienspēļu turnīri. 

Ņemot vērā to, ka turnīrs tiks organizēts vairākās secīgās kārtās, tā ir iespēja iesaistīt Latvijas čempionātā arī nesen spēlēt sākušos un zemāka meistarības līmeņa spēlētājus. Reitingā zemāk esošie sākotnēji tiksies savā starpā, tādējādi katram dalībniekiem būs garantētas vismaz trīs spēles ar daudzmaz līdzvērtīgu partneri.

Pieteikšanās termiņš: 2019.gada 8.oktobris, plkst. 22:00.

Turnīra direktors būs Jānis Sala, kurš ir arī Latvijas Badmintona federācijas Valdes apstiprinātais menedžeris Latvijas U15 atlasei uz Eiropas U15 čempionātu. Latvijas U15 čempionāts būs viens no atlases turnīriem potenciālajiem izlases kandidātiem. Latvijas U15 čempionāta galvenais tiesnesis būs Gunārs Lūsveris.

Plānots, ka sestdien, 12.oktobrī, vakarā jauniešiem tiks rīkots saviesīgs pasākums, tai skaitā ar viktorīnām un erudīcijas spēlēm, jo šajā laikā treneri un klubu vadītāji būs aizņemti Latvijas Badmintona federācijas ārkārtas biedru sapulcē izvēloties piekto valdes locekli, kā arī  Latvijas badmintona forumā diskutējot par prioritātēm un mērķiem Latvijas badmintonā.

Latvijas U15 čempioniem dāvanā būs ne tikai medaļas, bet arī 45 cm pica no Pica Lulu. Savukārt Latvijas Badmintona  federācijas sponsors "Yonex" visiem medaļniekiem dāvinās atlaižu kuponu vienam apavu pārim, vienai somai un divām raketēm: 1.vieta - 40% 2.vieta - 30% 3.vieta - 25%.

 

23.09.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv