Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Aicina iesūtīt priekšlikumus Latvijas badmintona forumam

Sestdien, 12.oktobrī plkst 19:00 Saulkrastu sporta centrā notiks Latvijas badmintona forums, kurā aicināts piedalīties ikviens ar badmintonu saistīts cilvēks, tai skaitā klubu vadītāji, treneri, spēlētāji, vecāki, sporta skolu vadītāji, pašvaldību pārstāvji, inventāra tirgotāji u.c. Lai parūpētos par strukturētu un efektīvu foruma norisi, Latvijas badmintona federācija lūdz foruma dalībniekus e-pastā forums@badminton.lv iesūtīt sagatavotus ierosinājumus vai jautājumus, kurus vēlas iekļaut dienas kārtībā līdz 10.oktobra plkst. 12:00.

>>> Skatīi informāciju par Latvijas badmintona federācijas ārkārtas biedru sapulci

Latvijas badmintona foruma rīkošana ir uzticēta badmintona spēlētājai, divkārtējai Latvijas čempionei un biznesa psiholoģijas zinātņu maģistrei Madarai Puķītei. 

Latvijas badmintona forums paredzēts visiem ieinteresētajiem dalībniekiem, kas vēlas piedalīties badmintona turpmākajā attīstībā, vēlas virzīt jaunus ierosinājumus vai vēlas piedalīties diskusijā, vai jebkādu citu, ar badmintonu, saistītu jautājumu risināšanā. Forums nav ierobežots tikai Latvijas badmintona federācijas  biedriem.

Latvijas badmintona forums ieplānots 12.oktobrī no plkst. 19:00, uzreiz pēc Latvijas Badmintona federācijas ārkārtas biedru sapulces, kurā tiks vēlēts piektais valdes loceklis. Latvijas badmintona foruma ilgums plānots 2 stundas. 

Jautājumi, kuri nebūs iepriekš iesūtīti, diemžēl netiks izskatīti šī foruma ietvaros. Lai tiešām parūpētos par konstruktīvu diskusiju norisi, būs striktāk ierobežots laiks dalībniekiem izteikties, ja diskusija aizvirzīsies prom no aktuālās tēmas. Tas nepieciešams, lai tiešām būtu iespējams atrast savstarpēju risinājumu tālākai darbu virzībai uz priekšu, kā arī virzību un attīstību kopējai Latvijas badmintona sabiedrībai.

Latvijas badmintona foruma laikā dalībniekiem lūgts izteikties cieņpilnā veidā, personīgi neapvainojot citus foruma dalībniekus vai ļaunprātīgi kavējot foruma norisi. Gadījumā, ja kāds tomēr nevarēs šos noteikumus ievērot, nāksies lūgt atstāt telpas.

Šis pasākums tiek rīkots visiem, lai virzītos uz priekšu efektīvāk un veicinātu sadarbību. Lai tas tiešām izdotos, ir svarīgi katram pielikt no sevis un ierasties ar atvērtu prātu, kā arī parūpēties par ierosinājumu iesūtīšanu jau iepriekš, kas arī dos iespējas izaugsmei virzoties uz priekšu.

 

03.10.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv