Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Baltijas jaunatnes komandu čempionātā badmintonā uzvar Polija un Lietuva

2019.gada 1.novembrī Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika Baltijas jaunatnes komandu čempionāts badmintonā, kurā bez Latvijas, Lietuvas un Igaunijas piedalījās arī komandas no Somijas, Baltkrievijas un Polijas. U14 vecuma grupā jau otro gadu pēc kārtas uzvarēja Lietuvas jauniešu komanda, bet U16 un U18 vecuma grupās uzvarēja Polijas jaunieši, kuri, atšķirībā no somiem un baltkrieviem, Baltijas čempionātā piedalījās pirmo reizi. Latvijas U16 komanda, tāpat kā pirms gada, izcīnīja 4.vietu, savukārt U14 un U18 komandas izcīnīja 5.vietu.

>>> Skatīt Baltijas jaunatnes čempionāta nolikumu
>>> Skatīt Baltijas jaunatnes komandu čempionāta spēļu tabulas
>>> Skatīt Baltijas jaunatnes individuālā čempionāta spēļu tabulas

No Latvijas uz Baltijas jaunatnes čempionātu ir devies 31 jaunietis tai skaitā badmintonisti no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Baložiem, Jēkabpils, Valkas, Valmieras, Cēsīm, Siguldas un Rīgas.

Vienošanās par nepieciešamību atjaunot Baltijas jaunatnes čempionātu tika panākta 2018.gada maijā, Siguldā, kopā sanākot Baltijas valstu treneriem un federāciju pārstāvjiem. Pirmais atjaunotais Baltijas jaunatnes čempionāts notika 2018.gada novembra sākumā Igaunijā, Tartu. Tad tika nolemts Baltijas jaunatnes čempionātu arī turpmāk rīkot novembra sākumā.

Šogad īpaša ir dalībvalstu interese par U14 grupu, jo Baltijas jaunatnes čempionāts šiem jauniešiem ir kā sagatavošanās uz Eiropas U15 čempionātu, kas notiks Francijā 2020.gada februārī. Tāpat Baltijas čempionāts ir arī kā U18 vecuma jauniešu gatavošanās nākamgad notiekošajiem Eiropas U19 un Pasaules U19 čempionātiem. 

Latvijas U18 izlasē iekļauti 8 juniori, tai skaitā  Amanda Azarova, Arta Priedniece, Annemarija Priede, Evelīna Miltoviča, Artūrs Dzirkalis, Jēkabs Blumbergs, Mārtiņš Ķirkums un Roberts Miščenko. U18 izlases treneris - Andis Bērziņš.

Arī U16 izlasē ir 8 dalībnieki, tai skaitā Anna Kupča, Annija Rulle-Titava, Arīna Babre, Eiprila Briede, Alens Zandovskis, Dāvis Stradiņš, Patriks Kandis un Pauls Rozenvalds. U16 izlases treneris - Ainārs Gureckis.

U14 izlasē ir iekļauts maksimālais spēlētāju skaits - 15, tai skaitā Diana Bespalova, Anete Priedniece, Madara Mackēviča, Elza Zitāne, Madara Gaure, Andrejs Vilnis, Dinārs Bronka, Leonardo Golovčenko, Edgars Romka, Toms Sala, Regnārs Bajārs, Jānis Jaunslavietis, Prohors Dobrovoļskis, Ričards Līdaks. U14 izlases treneris - Pauls Gureckis.

 

30.10.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv