Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Uģis Briedis arī šogad absolūtais čempions, turklāt ar “Jumprava” ielūgumiem

Uģis Briedis arī šogad Latvijas čempionātā senioriem vienīgais izcīnīja visas trīs iespējamās zelta medaļas. Šogad absolūtajam čempionam bija arī papildus motivācija - divi ielūgumi uz “Jumprava” koncertu Arēnā Rīga, katrs 28 eiro vērtībā. Latvijas čempionāts senioriem 2019.gadā notika Talsos, 2.novembrī. Latvijas čempionātā piedalījās 64 dalībnieki no Liepājas, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Iecavas, Jūrmalas, Baložiem, Salaspils, Valkas, Vijciema, Valmieras, Cēsīm un Rīgas.

>>> Skatīt Latvijas senioru čempionātā uzvarētāju sarakstu
>>> Skatīt Latvijas senioru čempionāta apbalvošanas foto
>>> Skatīt Latvijas senioru čempionāta foto

Uģis Briedis nebija vienīgais, kurš izcīnījis vairākas medaļas, taču bija vienīgais, kurš Talsos izcīnīja visas trīs iespējamās zelta medaļas - vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs. Savukārt 35+ grupā Viesturs Bajārs izcīnīja 1.vietu vīriešu un jauktajās dubultspēlēs, bet vīriešu vienspēlēs 3.vietu. Anitai Švalbei 1.vieta 35+ sieviešu vienspēles, 1.vieta sieviešu dubultspēlēs, bet 2.vieta jauktajās dubultspēlēs. Armandam Dīriņam 1.vieta 50+ vīriešu vienspēles, 1.vieta vīriešu dubultspēlēs, bet 2.vieta 45+ jauktajās dubultspēlēs. Olafam Krūzmētram1.vieta vīriešu dubultspēlēs un 1.vieta 50+ jauktajās dubultspēlēs, bet 2.vieta 50+ vīriešu vienspēles. Anetei Zuntei 1.vieta 40+ sieviešu vienspēles, 3.vieta sieviešu vienspēlēs un 3.vieta jauktajās dubultspēlēs. Mārtiņam Kažemaks izcīnīja pilnu komplektu - 1.vieta 40+ vienspēlēs, 2.vieta 35+ jauktajās dubultspēlēs un 3.vieta vīriešu dubultspēlēs.

Latvijas čempionāts badmintonā senioriem šogad jau savlaicīgi bija ieplānots 2.novembrī, vienlaicīgi ar Viļņā notiekošo Baltijas jaunatnes čempionātu. Senioru nozīmīgākās sacensības notika Talsu sporta hallē, K.Mīlenbaha ielā 32a. Šī zāle daudziem badmintona spēlētājiem ir labi pazīstama, jo tur norisinājušās daudzas badmintona sacensības, ieskaitot Latvijas čempionātu pieaugušajiem 2017.gadā. Sacensības notika 9 laukumiem, viens no kuriem bija arī Latvijas Badmintona federācijas īpašumā esošais Yonex specializētais badmintona korts, uz kura notika izšķirošās cīņas.

Latvijas čempionātu senioriem šogad rīkoja Talsu badmintona klubs “9 pakalni”, čempionāta galvenais tiesnesis bija Gunārs Lūsveris, bet par čempionāta rīkošanu no Latvijas badmintona federācijas atbildēja Viesturs Bajārs.

Čempionāta uzvarētāji kā balvu saņēma nevis medaļas, bet badmintona spēlētāja Māra Olbačevska izgatavotās koka statuetes. Māris Olbačevskis šogad izgatavoja arī balvas Jelgavā notiekošajam Pasaules reitinga badmintona turnīram Yonex Latvia International un Latvijas čempionātā U15.

Kā jau ierasts, pēc sacensībām notika vakara pasākums, kurš šogad norisinājās “Ķīvīškrogā”, kas atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no zāles. 

Atgādinām, ka pērn Latvijas senioru čempionāts notika Valkā, pulcējot 59 dalībniekus. 2017.gadā čempionāts notika Salaspilī 9.jūlijā (68 dalībnieki), arī 2016.gadā čempionāts notika Salaspilī, 20.augustā, vienlaicīgi arī Olimpisko spēļu badmintona turnīra finālturnīru, kopīgi skatoties tiešraides no Rio. 2016.gadā Latvijas čempionātā piedalījās 51 dalībnieks. 2015.gadā čempionāts notika Valmierā, 14.novembrī, dalībnieku skaits - 55.

2019.gadā Latvijas senioru čempionāta katram absolūtajam čempionam, kurš uzcīnītu zelta medaļas vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, bija ieplānota īpaši vērtīga balva - divi 28 eiro vērtie ielūgumi uz "Jumpravas" koncertu "Arēnā Rīga" 28.novembrī, jo leģendārās grupas "Jumprava" dziesmas ir tās, ar kurām uzauguši teju visi Talsos notiekošā Latvijas senioru čempionāta dalībnieki. Šogad grupa “Jumprava” atzīmē savu 35. gada dienu un gatavo iespaidīgu lielkoncertu ar grupas skaļākajiem hitiem, tādējādi arī "Jumprava" ir sasniegusi to vecumu, kad varētu piedalīties Latvijas senioru čempionātā.

 

04.11.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv