Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Baltijas jaunatnes individuālajā čempionātā triumfē Igaunija

Novembra sākumā jau otro gadu pēc kārtas notiek Baltijas jaunatnes čempionāts trijās vecuma grupās - U14, U16 un U18. Šogad Baltijas čempionāts notika Viļņā, pulcējot 122 spēlētājus ne tikai no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, bet arī no Somijas, Baltkrievijas un Polijas. Individuālajā turnīrā triumfēja Igaunijas juniori, izcīnot 10 čempiona titulus no 15 iespējamajiem. Trīs tituli arī Lietuvai, pa vienam Baltkrievijai un Somijai. Latvijas junioriem divas 2.vietas un viena 3.vieta.

>>> Skatīt Baltijas jaunatnes individuālā čempionāta rezultātus
>>> Skatīt Baltijas jaunatnes komandu čempionāta rezultātus
>>> Skatīt Baltijas jaunatnes čempionāta foto

Individuālajā turnīrā U18 vecuma grupā visas 1.vietas izcīnīja Igaunijas jaunieši. Turklāt  Tauri Kilk un Catlyn Kruus kļuva par šī čempionāta absolūtajiem uzvarētājiem, jo abi uzvarēja vienspēlēs un dubultspēlēs, bet abi kopā arī jauktajās dubultspēlēs. Šajā vecuma grupā Latvijas meiteņu pāris Amanda Azarova & Arta Priedniece palika 4.vietā, tāpat kā jauktajās dubultspēlēs Arta Priedniece pāri ar Somijas spēlētāju Jonatan Qvisen.

Latvijas jauniešiem visveiksmīgākā bija U16 vecuma grupa. Meiteņu vienspēlēs Anna Kupča izcīnīja 2.vietu, 39 minūšu ilgā finālā trijos setos (21:23, 21:13, 15:21) zaudējot lietuvietei Perlai Murenaitei. Meiteņu dubultspēlē Latvijas pāris Anna Kupča & Annija Rulle-Titava 32 minūšu ilgā finālā trijos setos (21:13, 12:21, 16:21) zaudēja Igaunijas pārim Lisa Berik & Emili Parsim. Savukārt  puišu pāris Dāvis Strazdiņš & Alens Zandovskis izcīnīja 3.vietu, bronza finālā divos setos (21:16, 21:17) uzvarot Lietuvas pāri Rapolas Grigaliūnas & Dovas Genys.

U14 vecuma grupā divus no pieciem tituliem izcīnīja jaunieši no Lietuvas, bet pa vienam titulam arī somiem, baltkrieviem un igauņiem. Šajā vecuma grupā bija īpaši liela konkurence, gatavojoties uz Eiropas U15 čempionāta, kurš notiks 2020.gada februārī, Francijā. No Latvijas U14 izlasē bija iekļauti 15 spēlētāji, kuri pārstāvēja Liepāju, Talsus, Baložus, Valku, Valmieru, Cēsis, Siguldu un Rīgu. No Latvijas spēlētājiem visaugstāk puišu vienspēles bija Toms Sala un Ričards Līdaks ar dalīto 15.vietu, meitenēm - Diāna Bespalova un Elza Zitāne, ar dalīto 13.vietu.

 

05.11.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv