Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
LBF rīkos semināru Latvijas badmintona tiesnešiem

Šī gada 23.novembrī tiek organizēts LBF tiesnešu seminārs gan esošiem, gan topošiem tiesnešiem. Semināra laika plānots apspriest gan aktuālos badmintona noteikumus, gan organizatoriskos pasākumus LBF tiesnešu attīstībā un darbībā kopumā. Seminārā tiks apskatītas jaunākās izmaiņas badmintona notikumos, ka arī kopumā akcents tiks likts uz tiesnešu kustības attīstību un izaugsmes iespējām Latvijā un pasaulē. Uzmanība semināra tiks pievērsta gan paaugstinājuma tiesnešiem, gan sacensību galvenajiem tiesnešiem.

Seminārā aicināti piedalīties gan Latvijas tiesneši ar starptautisko turnīru pieredzi, gan Latvijas tiesneši, kuri tiesājuši tikai Latvijas mēroga turnīros. Piedalīties aicināti arī tie, kas vēl tikai plāno kļūt par badmintona tiesnešiem. Nav nekādi vecuma, dzimuma, reģionālie vai nacionālie ierobežojumi.

Semināru rīkos Latvijas Badmintona federācijas Valdes loceklis un Tiesnešu komisijas vadītājs Gunārs Lūsveris, kurš aizvadītājā gadā ieguva Pasaules badmintona federācijas sertificētā paaugstinājuma tiesneša kategoriju, kura ir augstākā iespējamā badmintona hierarhijā.

Latvijas badmintona federācija semināra dalībniiekiem nodrošinās izdales materiālus, kā arī pusdienas un vakariņas, bet nepieciešamības gadījumā arī nakšņošanu badmintona tiesnesim Kārlim Ērglim piederošajā vienu namā "Jakob Lenz".

Pieteikties umpires@badminton.lv.

 

06.11.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv