Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Uldis Dzirkalis ievēlēts par Latvijas Raketlona federācijas prezidentu

Par jauno Latvijas Raketlona federācijas (LRF) prezidentu ir ievēlēts Uldis Dzirkalis, šajā amatā nomainot LRF vadītāju no dibināšanas brīža 2009.gadā - Zigmāru Puikevicu, kurš turpinās pildīt LRF valdes locekļa pienākumus, kā arī darbību Starptautiskās Raketlona federācijas (FIR) Arbitrāžas valdē un Eiropas Raketlona federācijā (ERU) kā šīs organizācijas viceprezidents.

Uldis Dzirkalis darbojas Latvijas Raketlona federācijas valdē no 2013.gada un ir aktīvs raketlonists jau vairāk nekā 10 gadus, aizvadot veiksmīgu karjeru valsts un starptautiskos turnīros. Uldis Dzirkalis ir četrkārtējs Latvijas čempions, vairākkārtējs medaļnieks Pasaules tūrēs posmos, viņa augstākā vieta Pasaules reitingā ir Nr.14 (2016.gada janvārī). Uldis Dzirkalis ir sertificēts (LSFP) raketlona un galda tenisa treneris un vada Jēkabpils sporta klubu 4R, tur nodrošinot treniņu procesu jauniešiem un pieaugušajiem. 

Raketlons ir četru rakešu sportu daudzcīņa – galda teniss, skvošs, badmintons un teniss. Raketlona mačs ietver četrus setus, katrs no tiem pārstāv savu rakešu sportu. Katru setu spēlē līdz 21 punktam, kā galda tenisā, bet galējais raketlona spēles uzvarētājs ir nevis tas, kurš uzvar visvairāk setus, bet gan tas, kurš kopsumma savāc visvairāk punktus.

Latvijas Raketlona federācija rīko Latvijas čempionātus, Latvijas kausa posmus, kā arī reizi gadā organizē starptautisku turnīru “Latvian Open”.

Latvijas Raketlona federācija ir valsts atzīta sporta federācija, kas atbild par rakešu sportu daudzcīņas attīstību Latvijā un pārstāv valsti starptautiskās sporta organizācijās. Latvijas Raketlona federācija biedri ir piecas organizācijas - Sporta klubs “4R”, Spīdmintona klubs ”Spīdminton.lv”, SIA “Fox Travel”, SIA “Sisto” un Galda tenisa klubs “Savējie”. Kā četras raketlona federācijas norādītas arī Latvijas Badmitnona federācija, Latvijas Galda tenisa federācija, Latvijas Skvoša federācija un Latvijas Tenisa savienība, taču formāli šīs federācijas nav Latvijas Raketlona fedeācijas dalīborganizācijas. Ar līdzšinējo federācijas prezidentu tika aizsākts saruna process par to, kā šīm četrām federācijām savstarpējo sadarbību formalizēt.

Latvijas raketlona turnīros regulāri piedalās arī spēlētāji, kuru vārdi un uzvārdi atrodami Latvijas badmintona reitingā, tai skaitā Niks Podosinoviks, Andis Bērziņš, Reinis Šefers, Toms Preinbergs,  Ivo Keišs, Viesturs Bajārs, Kaspars Zaķis, Pauls Rozenvalds, Artūrs Dzirkalis, Uldis Dzirkalis, Romāns Logošs, Agnese Logoša, Mārtiņš Žogots, Māris Olbačevskis

 

07.11.2019

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv