Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Latvijas badmintona Gada balvas pasākums notiks Apšuciemā SPA hotel Arkadia

Jau piekto gadu pēc kārtas Latvijas Badmintona federācija pasniedz Latvijas badmintona Gada balvas, šādi izvērtējot iepriekšējā gadā notikušo Latvijas badmintonā. Latvijas badmintona Gada balvas ceremonija notiks 2020.gada 18.janvārī Apšuciemā, SPA hotel “Arkadia”. Pulcēšanās iespējama jau no plkst. 19:00, savukārt balvas pasniegšanas ceremoniju plānots sākt pēc plkst. 20:30.

>>> Skatīt informāciju par Latvijas badmintona Gada balva
>>> Piedalīties Latvijas badmintona Gada balva balsojumā

Uz Latvijas badmintona Gada balvas ceremoniju tiek aicināts ikviens badmintona spēlētājs, treneris, vecāki, sponsori, atbalstītāji un žurnālisti, visi tie, kurus interesē satikties saviesīgos apstākļos, lai izvērtētu badmintonā notikušo 2019.gadā. 

Dalība Latvijas badmintona Gada balvas pasākumā ir bezmaksas. Dalībniekiem tiks piedāvāts bezmaksas uzaicinājuma dzēriens, kā arī nelielas sponsoru sarūpētas uzkodas.

Šogad Latvijas badmintona Gada balvas tiks pasniegtas 20 nominācijās, tai skaitā nosakot gada labāko spēlētāju, junioru, senioru, treneri, tiesnesi, pāri, sasniegumu, aktīvāko spēlētāju, klubu, mediju, pašvaldību, augstskolu un skolu, uzlecošo zvaigzni, paraugu citiem, badmintona vēstnesi, organizāciju, kura mīl badmintonu, kā arī piešķirot balvu par mūža ieguldījumu. 

Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretāra Kristians Rozenvalda radītais balvas dizains ir saglabāts nemainīgs jau ceturto gadu - tas ir svečturis badmintona bumbiņas veidolā, kuru no baltā māla ir darinājusi Jelgavas keramiķe Una Ļaha.

Plānots, ka sākot no 19:30 sapulcējušos sagaidīs ar dzēriena glāzi, lai pēcāk kopīgi vakariņotu un skatītos 2019.gada nozīmīgāko badmintona spēļu ierakstus uz lielā ekrāna. Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšanas ceremoniju plānots sākt pēc 20:30, lai to pabeigtu līdz aptuveni 22:00, tādējādi nodrošinot savlaicīgu aizbraukšanu tiem, kas dzīvo patālāk un nepaliks nakšņot SPA hotel Arkadia.

Pēc Latvijas badmintona Gada balvas ceremonijas plānots saviesīgs vakara turpinājums ar kopīgām dejām, karaoke dziedāšanu. 

SPA hotel Arkadia piedāvā nakšņošanu - divvietīgas istabas cena ir sākot no 30 eiro par nakti, trīsvietīga  istaba par 50 eiro, piecvietīgs divistabu numurs par 80 eiro. Nākamā dienā iespējams doties uz SPA kompleksu, vai arī nesteidzīgā pastaigā uz jūru. Numuru rezervācijai, kā arī papildus informācijai par SPA hotel Arkadia pakalpojumiem, lūdzam vērsties SPA hotel Arkadia recepcijā: Tālrunis: +37129132765, e-pasts: mail@hotelarkadia.lv.

Ja ir interese līdzdarboties Latvijas badmintona Gada balvas ceremonija, tai skaitā izplānot savu apsveikumu, rezervēt galdiņu tikai sev, vai arī radušies citi jautājumi par šo pasākumu, lūdzu rakstiet e-pasts: info@badminton.lv vai arī zvaniet 26624466.

 

09.01.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv