Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Niks Podosinoviks palīdz Paola BC uzvarēt Maltas čempionātā

Latvijas čempions badmintonā Niks Podosinoviks aizvadītajā nedēļā palīdzēja Maltas badmintona kluba “Paola” komandai uzvarēt Victor jaukto komandu līgā. “Paola” komanda savās mājās ar rezultātu 4-1 uzvarēja “Luxol” komandu.

>>> Skatīt Victor jaukto komandu līgas rezultātus
>>> Skatīt badmintona kluba “Paola” interneta lapu

Šī gada pirmajā spēlē Niks Podosinoviks uzvarēja vīriešu vienspēlē, divos setos (21-3, 21-12) pārspējot dāņu spēlētāju Henrik Christiansen Aasted. Savukārt vīriešu dubultspēlē Niks Podosinoviks kopā ar Mark Abela divos setos (21-10, 21-14) uzvarēja pāri Samuel Cali & Stefan Salamone.

Niks Podosinoviks palīdzēja “Paola” komandai uzvarēt B`KARA BC - Polidano Press Ltd. komandu  līgas pirmajā spēlē, kas notika 2019.gada 4.decembrī. Niks Podosinoviks vīriešu vienspēlē divos setos (21-17, 21-7) uzvarēja Nigel Degaetano, savukārt vīriešu dubultspēlē pāris  Mark Abela & Niks Podosinoviks divos setos (21-17, 21-15) uzvarēja Nigel Degaetano & Stephen Ferrante.

Victor jaukto komandu līgā piedalās 6 komandas. Līgas pirmā spēle notika 2019.gada 4.decembrī, bet Victor līgas pēdējā spēle ieplānota 2020.gada 20.maijā. Katrai komandai ieplānotas 6 spēles, tai skaitā 3 mājās un 3 viesos. Katra komandu spēlē sastāv no piecām spēlēm: vīriešu un sieviešu vienspēlēm, vīriešu un sieviešu dubultspēlēm un jauktās dubultspēlēs. 

Badmintona klubs “Paola” ir apņēmības pilns šo turnīru uzvarēt jau piekto gadu pēc kārtas, tāpēc ir piesaistījis ārzemju spēlētājus. Badmintona klubs “Paola” ir dibināts 1970. gadā un lielākais un vecākais Maltā.

Niks Podosinoviks plāno piedalīties vismaz četrās savas komandas spēles, bet ja komandai būs nepieciešamība, tad arī pārējās atlikušajās divās spēles.

Iepriekšējās sezonās Niks Podosinoviks ir spēlējis arī Dānijas un Nīderlandes čempionātos. "Šajā sezonā ārzemēs spēlēju tikai Maltā. Šīs sezonas mērķis ir uzvarēt šo Victor līgu, kā arī jau februārī plānoju palīdzēt Latvijas izlasei Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čempionātā, kas notiks Francijā no 11. līdz 16.februārim. Savukārt Latvijā cenšos palīdzēt spēlētājiem gan kā spēlētājs, gan treneris," stāsta Niks Podosinoviks.

Niks Podosinoviks nav vienīgais Latvijas badmintonists, kurš iesaistīts kādā no ārzemju klubiem. Jekaterina Romanova šosezon spēlē Vācijas bundeslīgā, Monika Radovksa Francijā, bet Ieva Pope jau ilgstoši spēlē un trenējas Nīderlandē.

 

12.01.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv