Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Pasaules badmintona reitinga līderis Kento Momota cietis autokatastrofā Malaizijā

Foto autors: https://goachronicle.com

Skumja vēsts pirmdienas rītā saņemta no Malaizijas - divkārtējais Pasaules čempions un Pasaules badmintona reitinga līderis Kento Momota šorīt cietis autokatastrofā, par kuras nopietnību liecina auto vadītāja nāve notikuma vietā.

>>> Skatīt informāciju par Kento Momota Pasaules reitinga profilā

Kento Momota kopā ar savu treneri un fizioterapeitu tika vests no viesnīcas Kualalumpura uz lidostu, lai dotos mājup pēc piedalīšanās Perodua Malaysia Masters 2020 turnīrā, kurā Kento Momota uzvarēja.

Pēc autokatastrofas Kento Momota ir hospitalizēts. Viņa stāvoklis esot stabils. Viņam konstatētas vairākas brūces uz sejas, kā arī deguna kaula lūzums. 

Malaizijas sporta un jaunatnes lietu ministrs Syed Spleq apmeklēja slimnīcu un īpaši sasauktā preses brīfingā paziņoja ka visi cietušie ir stabilā stāvoklī, piebilstot, ka viņi saņems vislabāko ārstēšanu un tiks rūpīgi uzraudzīti.

“Pasaules badmintona federācija vēlas pateikties Malaizijas Badmintona asociācijai un visiem vietējiem ārkārtas dienestiem par to ātru rīcību. Cietušo labklājība ir mūsu galvenā problēma, un es varu nodrošināt, ka šobrīd tiek darīts viss, lai viņus atbalstītu," paziņojis Pasaules badmintona federācijas ģenerālsekretārs Tomass Lunds.

Šonedēļ Kento Momota bija kā pirmais izsētais Daihatsu Indonesia Masters 2020, taču Japānas badmintona federācija viņu jau atsaukusi no dalības šajā turnīrā. 

Novēlam Kento Momotam drīzu izveseļošanos, cerot, ka viņš varēs piedalīties pašu mājās notiekošajās Olimpiskajās spēlēs šovasar.

 

13.01.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv