Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Foto
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
Jaunolainē 23.februārī notiks atliktais badmintona turnīrs ģimenēm

Šogad jau trešo gadu pēc kārtas notiks badmintona turnīrs ģimenēm. Tas notiks Jaunolainē, svētdien, 23.februārī no plkst 14:00. Pieteikties uz ģimeņu turnīru var līdz ceturtdienai, 20.februāra plkst 20:00.

>>> Skatīt spēlētāju un spēļu sarakstu Tournamentsoftware

Ģimeņu turnīrs tradicionāli notiek neilgi pirms vai pēc Valentīna dienas. Sākotnēji ģimeņu turnīrs bija ieplānots 9.februārī Jelgavā, vienlaicīgi ar Ledus skulptūru festivālu, tāpāt kā iepriekš. Taču līdz ar Latvijas jaunatnes basketbola līgas turnīra pārcelšanu uz LLU Sporta centru, vairs nebija pieejama šī iepriekš ieplānotā sporta zāle. Vēl bija iespēja šo turnīru rīkot 15.februāri, taču šajā dienā jau bija ieplānoti badmintona turnīri Cēsis un Olainē. Kā risinājums tika atrasts 23.februāris, kad bija pieejama zālē un šajā dienā nav ieplānoti citi badmintona notikumi, taču vienlaicīgi saglabājot tradīciju šo turnīru rīkot februārī.

“Negribas šo tradīciju pazaudēt! Ir daudz ģimenes, kuras šo turnīru gaida, kad kopā var uzspēlēt tēvi un mātes ar saviem bērniem, brāļi un māsas, kuri citkārt Latvijas badmintona turnīros kopā nespēlē. Tas labi, ka badmintons var vienot ģimenes! Lepojamies ar to, ka badmintons ir tāds sporta veids, kuru kopā var spēlēt visa ģimene,” stāsta Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.  

Latvijas badmintona federācija šobrīd savlaicīgi vēršas pie Latvijas badmintona klubiem, lai tie jau savlaicīgi apsver iespēju sarīkot šādu ģimenes turnīru nākamgad 13.februārī, radot badmintona ģimenes svētkus. Pretendenti tiek aicināti pieteikties rakstiski, sūtot e-pastu uz info@badminton.lv. 

Šogad Ģimenes turnīru uzņēmies rīkot Olaines badmintona klubs A73, turnīra direktors un tiesnesis būs Andrejs Šlikovs. 

Ģimeņu turnīrā var piedalīties dubultspēļu pāri, tai skaitā vīrs un sieva, kopdzīves partneri, tēvi un dēli, mātes un meitas, brāļi un māsas. 

Pieteikties uz ģimeņu turnīru var līdz ceturtdienai, 20.februāra plkst 20:00. Pieteikums jāsūta uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv

Dalības maksa ir 5 eiro, neatkarīgi no disciplīnu skaita.  

Viens spēlētājs var piedalīties divās dažādās disciplīnās, bet nevar piedalīties divkārtīgi vienā disciplīnā (piemēram vīriešu dubultspēlēs kopā ar brāli un tēvu vai dēlu).

Turnīrs tiks iekļauts Latvijas badmintona reitingā, bet tā koeficients tiks samazināts par -2, jo turnīrā ir ierobežojumi dalībnieku sastāvam (-1), kā arī informācija par turnīru ir publicēta vēlāk nekā 30 dienas pirms.

 

11.02.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv