Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
“Stirnu buks” piedāvā badmintonistiem īpašu atlaidi -15%

Latvijas Badmintona federācija ir vienojusies ar taku skrējiena "Stirnu buks” rīkotājiem par to, ka visiem Latvijas badmintona reitingā reģistrētajiem spēlētājiem tiks noteikta 15% atlaide no “Stirnu buks” skrējiena dalības maksas. Savukārt “Stirnu buka” dalībniekiem tiks piedāvāts piedalīties precizās serves konkursos un uz vietas tiks iekārtots viens vai vairāki badmintona laukumi.

>>> Skatīt vairāk infoirmāciju par taku skrējienu "Stirnu buks"

“Stirnu buka” rīkotājs Rimants Liepiņš uzskata, ka taku skrējiens ir ļoti labs treniņos ikvienam badmintonistam, jo, kā ikviens skrējiens, tas attīsta badmintona tik ļoti nepieciešamo izturību, savukārt skrējiens pauguros ar kāpumiem un kritumiem, trenē arī muskuļu spēku.

Lai saņemtu 15% atlaides kodu, badmintona spēlētājiem ir jānosūta pieprasījums uz e-pastu: reitings@badminton.lv

2020.gadā ir ieplānoti 7 skrējieni, tai skaitā pirmais no tiem jau 4.aprīlī Kolkā, bet sezonas noslēgums 3.oktobrī Milzkalnā. Vēl šogad posmi būs arī 2.maijā Kandavā, 13.jūnijā Smiltenē, 18.jūlijā Rēzeknē, 15.augustā Amatā un 12.septembrī Ērgļos. Katrā no posmiem būs 5 dažādas trases, tai skaitā 1 km bērniem līdz 10 gadiem, 5 km iesācējiem, 10 km, 20 km un 30 km.

Bērnu un iesācēju taku skrējiena dalības maksa, reģistrējoties iepriekš, ir 5 eiro, bet 10 km un 20 km distancē 20 eiro. Reģistrējoties mēnesi iepriekš, dalības maksa ir attiecīgi 4 un 15 eiro, bet reģistrējoties sacensību dienā attiecīgi 15 un 30 eiro.

2019.gadā “Stirnu buks” skrējienos kopējais dalībnieku skaits sezonā bija 27802, vidēji katrā skrējienā piedalījās 3972 dalībnieki.  

Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds ir gandarīts par šādu sadarbību. “Taku skrējiens “Stirnu buks” ir viens no Latvijas sporta menedžmenta veiksmes stāstiem. Arī Latvijas Badmintona federācijas paveiktais un badmintona attīstība Latvijā ir kā paraugs daudziem. Tagad mēs šo veiksmes stāstus sinhronizējam kopīgā iniciatīvā,” stāsta Kristians Rozenvalds.

“Mums tā būs arī papildus iespēja reklamēt badmintonu, jo skrējiena dalībniekiem uz vietas piedāvāsim piedalīties precīzās serves konkursos, kā arī uz vietas  iekārtosim vienu vai vairākus badmintona laukumos,” informē Kristians Rozenvalds.

 

05.03.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv