Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
13.martā rīko Melnās piektdienas akciju ar 50% piedāvājumiem badmintonistiem

Latvijas Badmintona federācija kopā ar četriem vadošiem badmintona inventāra tirgotājiem Latvijā ir izveidojusi kopīgu 13.marta "Melnās piektdienas" piedāvājumu. Tas paredz iespēju spēlētājiem iegūt Latvijas badmintona reitinga licenci uz 12 mēnešiem ar 50% atlaidi, kā arī iespēju par puscenu iegādāties “Yonex” mugursomas, “Oliver” apavus, “Babolat” sieviešu īsos apģērbus un “Karakal” badmintona raketes.

>>> Skatīt Melnās piektdienas piedāvājumu PDF formātā

“Manuprāt, ļoti zīmīgs ir pats notikums, jo šāds sadarbības projekts norāda uz gatavību sadarboties kopīga mērķa labā. Gan inventāra tirgotāji, gan Latvijas Badmintona federācija ir ieinteresēta, lai Latvijā badmintona tirgus kļūtu vēl plašāks, lai ir vēl vairāk badmintona laukumu, lai ir vēl vairāk spēlētāju un tādējādi būtu vēl lielāks pieprasījums pēc badmintona inventāra,” stāsta Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. 

“Latvijas Badmintona federācija šādā veidā veicina konkurenci. No tā iegūs gan spēlētāji, gan arī tirgotāji. Konkurence mudinās inventāra tirgotājus vēl vairāk iesaistīties pasākumu organizēšanā un talantīgāko sportistu atbalstīšanā, pretī saņemot arvien vairāk jaunus klientu,” uzskata Kristians Rozenvads.

Akciju, kuras laikā Latvijas Badmintona federācija piedāvā ar 50% atlaidi iegādāties Latvijas badmintona reitinga licenci, tiek rīkota jau atkārtoti. Pirmo reizi šāda akcija notika 2018.gada 23.novembrī.

Arī šajā “Melnās piektdienas” akcijas piedāvājumā Latvijas Badmintona federācija piedāvā iegādāties Latvijas badmintona reitinga licenci ar 50% atlaidi.

Šobrīd Latvijas badmintona reitingā ir 1373 spēlētāji, kuri aizvadītajos 60 mēnešos ir piedalījušies kaut vienā Latvijas badmintona reitinga turnīrā. Savukārt gada licences šobrīd ir 366 spēlētājiem, bet pārējiem, piedaloties Latvijas badmintona reitinga turnīros, ir jāiegādājas vienreizējā licenci, kas pieaugušajiem maksā 2 eiro, bet jauniešiem 1 eiro.

“Mēs esam ieinteresēti, lai pēc iespējas vairāk cilvēkiem būtu gada licences. Tas atvieglo darbu turnīru rīkotājiem, kā arī mudina spēlētājus šo licenci vēl vairāk izmantot, piedaloties Latvijas badmintona reitinga turnīros. Latvijā ik gadu notiek 100 badmintona turnīri, vidēji divi turnīri katru nedēļu. Šonedēļ turnīri notiek pat četrās vietās - ceturtdien Penkulē dubultspēļu turnīrs, bet sestdien turnīri Siguldā, Liepājā un Emburgā. Šonedēļ notiek arī divas spēlēs EHR augstskolu badmintona līgā,” skaidro Kristians Rozenvalds.

"Melnās piektdienas" akcijas ietvaros gada licence pieaugušajiem maksās 5 eiro, bet jauniešiem un junioriem līdz 18 gadu vecumam - 2,50 eiro. Akcijas ietvaros savu jau esošo licenci var priekšlaicīgi pagarināt arī tie spēlētāji, kuri šobrīd jau ir licencēti.

Licenci ir iespējams iegādāties pārskaitot licences maksu uz Latvijas badmintona federācijas  norēķinu kontu AS Swedbank (Kods: HABALV22) LV60HABA0551023860064 ar norādi “Licences maksa par spēlētāju - Vārds, Uzvārds, Klubs, Dzimšanas gads”. Lai izmantotu "Melnās piektdienas" akcijas piedāvājumu, samaksa jāveic līdz 15.marta plkst. 24:00. 

Atsaucoties uz Latvijas Badmintona federācijas un Sabiedrības integrācijas fonda vienošanos par atlaides piemērošanu programmā "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte””, bērni (līdz U19 vecumam) tiek licencēti uz vienu gadu par simbolisku samaksu €1, bet vecāki par €2. Arī Latvijas seniori, kas sasnieguši 60+, tiek licencēti par simbolisku samaksu €2. "Melnās piektdienas" akcijas piedāvājums par 50% attiecas arī uz daudzbērnu ģimenēm un senioriem.

Līdzīgas Melnās piektdienas akcijas Latvijas Badmintona federācija plāno rīkot ikreiz, kad 13.datums būs piektdienā. Nākamreiz šāda akcija tiek plānota 13.novembrī.

 

12.03.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv