Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
AirBadminton
Gada balva
Latvijas čempionāts
Klubu komandu čempionāts
MEGOGO tūre senioriem
Latvijas kauss jauniešiem
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Polar
Evelatus
Tallink
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Einšteins Autoskola
Inbox.lv
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Aktualitātes
 
8.aprīlī tiešsaistē Latvijas badmintona foruma diskusija "Augstu sasniegumu stratēģija 2032"

Latvijas Badmintona federācijas Valde 1.aprīlī, sapulcējoties tiešsaistes režīmā, izmantojot "Zoom" platformu, nolēma, ka šis Covid-19 laiks ir ļoti piemērots tam, lai turpinātu iepriekš plānotās un dažādu iemeslu dēļ atliktās Latvijas badmintona foruma diskusijas. Pirmā diskusija ieplānota jau trešdien, 8.aprīlī, plkst. 16:30.  Pirmās diskusijas tēma - “Augsto sasniegumu stratēģija 2032”.

Saprotams, ka šodienas Covid-19 ietekmē šādas diskusijas notiktu nevis klātienē. Latvijas Badmintona federācija ir iegādājusies platformas "Zoom" Pro licenci, tādējādi nodrošinot iespēju vienlaicīgi video režīmā diskutēt līdz pat 100 cilvēkiem.

Atšķirībā no iepriekš klātienē plānotā Latvijas badmintona foruma, šis būtu nevis viens liels pasākums ar izvērstu darba kārtību, bet gan vairāku diskusiju cikls, katram jautājumam veltot atsevišķu diskusiju atsevišķā laikā.

Pirmā diskusija ieplānota jau trešdien, 8.aprīlī, plkst. 16:30. Pirmās diskusijas tēma - “Augsto sasniegumu stratēģija 2032”. Diskusiju vadīs Kristians Rozenvalds un Andis Bērziņš. Kāpēc viņi? Tāpēc, ka abi kopā ar citu Eiropas federāciju vadītājiem un galvenajiem treneriem iepriekš Dānijā piedalījās “World Academy of Sport” rīkotājā seminārā “BWF Player Pathway Course”. Šis semināra uzdevums bija pamudināt Eiropas badmintona federācijas izstrādāt savu ilgtermiņa stratēģiju augstu sasniegumu sportam.

Diskusijas laikā ikvienam ir iespēja ne tikai izteikties, bet arī pārējiem diskusijas dalībniekiem parādīt savus video un sagatavotos failus (pdf, word, exel, prezenācija, foto u.c.). 

Lai pieteiktos uz diskusiju, lūgums atsūtīt pieteikumu uz e-pastu: info@badminton.lv, brīvā formā, bet atbildes e-pastā tiks nosūtīts diskusijas ID un parole.

Šobrīd vēl netiek plānotas citas diskusijas tālāk nekā nedēļu uz priekšu, jo kurš gan var zināt, kā notiku izvērsīsies pēc tam. Taču Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds vēršos pie visām Latvijas Badmintona federācijas dalīborganizācijām, kā arī badmintona klubiem, pašvaldībām, treneriem, spēlētājiem, jauniešiem un viņu vecākiem ar aicinājumu iniciēt nākamās diskusijas tēmas un iespējamos diskusiju vadītājus. Lai nedaudz provocētu, Kristians Rozenvalds no savas puses piedāvā diskusijas par infrastruktūras attīstību, badmintona biznesa modeli, PR un mārketinga stratēģiju u.c. Kā iespējamie diskusijas laiki tiek piedāvāti trešdienas pēcpusdienā, tāpat kā pirmās diskusija.

 

06.04.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv